Intencje 26.06.2016 – 03.07.2016

Niedziela – 26.06
XIII Niedziela Zwykła

700

 1. /Szpital/ Do Mił. Bożego za + Stanisława Terelak.
 2. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Zofii i Jana z ok. 45 rocz. ślubu oraz potrzebne łaski dla dzieci i ich rodzin. /TD/

830

 1. Do Mił. Bożego za + Piotra Pyznara na pam. imienin i urodz. oraz + jego córkę Barbarę Kucharek.

1000

 1. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosław. Boże dla Aleksandry.
 2. Do Opatrz. Bożej w int. małż. Magdaleny i Zbigniewa Nieradzik z ok. 1 rocz. śl. z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błog. Boże na dalsze lata wspólnego życia.

1130

 1. Do Bożej Opatrz. w int. małż. Beaty i Łukasza Porębskich z ok. 5 rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błog. Boże oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla córeczki Oli.

1630

 1. O opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Tomasz Koralewski, Martyna Wiktor, Bartłomiej Polywka oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

 1. Do Opatrz. Bożej w int. małż. Leonardy i Adama z ok. 25 lecia pożycia małż. oraz ich syna Dawida z ok. 18 rocz. urodz. w podziękowaniu za wszelkie otrzymane łaski i błogosław. Boże z prośbą o dalsze lata w zdrowiu i miłości oraz opiekę Matki Boże dla syna i mądre wybory życiowe w dorosłym życiu. /TD/

Poniedziałek – 27.06
Dzień powszedni

700

 1. Do Mił. Bożego za + ojca Franciszka Wenglarzy w kolejną rocz. śmierci ze wspomn. + mamy Elfrydy, ++ ich rodziców i rodzeństwo.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ rodziców Jana i Zuzannę Zawistowskich, teściów Helenę i Wiktora Jachimczyk oraz ++ sąsiadów z ul. ks. Koziełka 43.

1800

 1. Do Bożego Mił. za + mamę Marię Lampert w kolejną rocz. śmierci, jej męża Józefa, córkę Irenę i zięcia Huberta Kabiczke.
 2. Dop Mił. Bożego za + Elżbietę Pisarek od rodziny Jałowicki i Śmieja.

Wtorek – 28.06
Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

700

 1. Do Mił. Bożego za ++ Edwarda Wodarczyk, jego rodziców Annę i Piotra oraz ++ dziadków z obu stron.

800

 1. Do Mił. Bożego za + Małgorzatę Bartosz w 1 rocznicę śmierci.

1800

 1. Do Opatrz. Bożej w int. Filomeny Kroczek z ok. 81 rocz. urodzin o opiekę Matki Najśw., zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia.
 2. Do Mił. Bożego za ++ rodziców Agnieszkę i Edwarda Czesik oraz Leokadię i Czesława Kudlak.

Środa- 29.06
Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

700

 1. Do Mił. Bożego za ++ rodziców Janinę i Franciszka Mielczarek.

800

 1. Do Mił. Bożego za + ojca Wilhelma Nocoń w 10 rocz. śmierci ze wspomnieniem + żony Gertrudy.

1800

 1. Do Opatrz. Bożej w int. małż. Sabiny i Pawła z ok. 20 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., Boże błogosław. oraz potrzebne łaski dla ich dzieci.

Czwartek – 30.06
Dzień powszedni

700

 1. Do Bożego Mił. za + Stefanię Bodnar w 2 rocz. śmierci oraz ++ jej rodziców, teściów i pokrewieństwo.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ teściów Jadwigę i Józefa Bismor oraz + ich syna Alfreda.

1800

 1. Do Chrystusa Najwyższego kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

 

Piątek – 01.07
Dzień powszedni
700
 1. Do Najśw. Serca Pana Jezusa w intencji Parafian.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ teściów Jadwigę i Bernarda Dyrbuś ze wspomnieniem + męża Edwarda.

1800

 1. Do Mił. Bożego za ++ Irenę Biskup w 1 rocz. śmierci, jej męża Lucjana i syna Mariana.

Sobota – 02.07
Dzień powszedni

700

 1. Przez wstaw. MB Różańcowej w int. Członków Żywego Różańca.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ Jana Curzydło w 3 rocz. śm., Albinę i Wincentego Śpiewok oraz ++ z rodzin: Curzydło, Nocoń, Śpiewok i Adamczyk.

1400

 1. W int. nowożeńców : Wołoszyn Dawid – Stefańczyk Angelika

1800

 1. Do Mil. Bożego za + męża, ojca i dziadka Jerzego Bismor w 30 rocz. śmierci oraz ++ rodziców z obu stron.
 2. Do Bożego Mił. za + Jana Maślankę oraz ++ jego rodziców i rodzeństwo.

Niedziela – 03.07
XIV Niedziela Zwykła

700

 1. /Szpital/ Do Mił. Bożego za + Stanisława Terelak.
 2. Do Mił. Bożego za + Władysława Ulbach w kolejną rocz. śmierci.

830

 1. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosław. Boże, zdrowie dla Marii Kroczyk z ok. 70 rocz. urodz. i męża oraz potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami. /TD/

1000

 1. Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. jako podziękowanie za dar życia i odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże i światło Ducha św. dla Patrycji Bucior z ok. 18 rocz. urodz.
 2. Do Opatrz. Bożej w int. małż. Ewy i Marcina Hajduk z ok.20 rocz. śl. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błog. Boże na dalsze lata wspólnego życia oraz dary Ducha św. dla córki Natalii.

1130

 1. Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB Bolesnej jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdr. i błogosław. Boże dla Anieli Mordziołek z ok. 80 rocz. urodz. i dzieci z rodzinami. /TD/
 2. Do Opatrz. Bożej w int. Waltera Szymala z ok. 80 rocz. urodz. jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/
 3. Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Patronów Piotra i Pawła z okazji 25 rocz. poświęcenia, nadania szybowi III im. Jan i powrót do obchodów święta patronów kopalni o błogosław. Boże, zdrowie i bezpieczną pracę dla Pracowników kop. „Knurów – Szczygłowice” potrzebne łaski dla rencistów, emerytów i ich rodzin ze wspomnieniem ++ górników.

1930

 1. Do Mił. Bożego za + Józefa Kwitek w 30 dzień po śmierci.