<>

INTENCJE MSZALNE 6.10 – 13.10.2019 R.

Niedziela – 06.10.

  700

/Szpital/

  700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski     z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Urszuli z ok.60 rocz. urodz. oraz o potrzebne łaski dla męża, córek, zięcia i wnuków.

  830

1

Do Opatrz. Bożej w int. rolników naszej parafii jako podziękowanie za zebrane plony z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże dla nich i ich rodzin.

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Cecylię i Emanuela Mendla, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierp.

 1000

1

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Grażyny i Ireneusza z ok. 30 rocz. ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błog. Boże oraz potrzebne łaski dla syna, córek, zięcia i wnuka. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Hildegardy Szolc z ok. 75 rocz. urodzin i dla dzieci z rodzinami. /TD/

 1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. i śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Jolanty i Andrzeja Góreckich     z ok. 30 rocz. śl. jako podziękowanie za opiekę i odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i dary Ducha św. dla nich oraz syna i córki. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego i św. Rity w int. Marii, synów Arkadiusza i Mirosława z rodzinami i syna Daniela z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosław., zdrowie i opiekę

1630

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego w int. Marii Kijas z ok. 100 rocz. urodzin jako podziękowanie za wszelkie łaski otrzymane i przeżyte lata z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie   i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

1930

Do Mił. Bożego za ++ braci: Aleksandra w 5 rocz. śmierci i Józefa, rodziców Mariannę i Henryka Rosińskich oraz ++ dziadków z obu stron.

Poniedziałek –07.10.

Wspomnienie NMP Różańcowej

 700

/Klasztor/

 700

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Zofię i Alfonsa Kapłanek.

2

Do Mił. Bożego za + Jerzego Grychtoł w 7 rocz. śmierci, jego syna Mariusza oraz wszystkich ++ z rodziny.

 800

1

Do Mił. Bożego za + Marię Tracz od chrześnicy Zofii z rodziną.

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Franciszka Kubiczek w kolejną rocz. śmierci, męża Eugeniusza, bratową Jolantę, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ Annę Szpakowską w 3 rocznicę śmierci i jej synka Adasia.

2

Do Mił. Bożego za + + rodziców Marię i Alfreda Małek w kolejne rocz. śmierci.

Wtorek – 08.10.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Adelajdę i Maksymiliana Kopiec.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ męża Mieczysława Mazurek na pamiątkę urodz., syna Dariusza, zięcia Wiesława, teściów Anielę i Bolesława Mazurek.

2

Do Mił. Bożego za ++ męża Jana Szczuka w 5 rocz. śmierci, rodziców  z obu stron i synową Iwonę.

 1300

W intencji nowożeńców: Mateusz Styczeń – Hanna Płaszczyk

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski          z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Beaty z ok. 40 rocz. urodzin i najbliższych.

2

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Beaty i Pawła Włodarczyk z ok. 10 rocz. ślubu o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i potrzebne łaski dla nich, córki i synów.

Środa –  09.10.

Dzień powszedni

  700

1

Przez wstaw. Matki Najśw., św. o. Pio i św. Jana Pawła II w int. ks. Dariusza Borowca z prośbą o błogosław. Boże, potrzebne łaski i dary Ducha św.

2

Do Mił. Bożego za ++ Bogusława Łyko w 1 rocz. śmierci i jego żonę Erykę w 30 dzień po śmierci.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Henryka Morciniec w 30 dzień po śmierci.

2

Do Mił. Bożego za + + rodziców Janinę i Mieczysława Stysiek, ++ dziadków i pokrewieństwo z obu stron.

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ Ritę i Jerzego Komor w rocz. śmierci, ++ z rodzin: Ratka i Pieszek.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Wojciecha z ok. urodzin o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże, zdrowie i dary Ducha św. dla niego, rodziców i siostry.

Czwartek – 10.10.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + Wiesławę Baczyńską w 30 dzień po śmierci.

  800

1

Do Mił. Bożego za + ojca Jana Garusa w kolejną rocz. śmierci ze wspomnieniem + mamy Gertrudy.

2

Do Mił. Bożego za ++ brata Ryszarda Niewiadomskiego na pam. urodzin, rodziców, rodzeństwo i pokrew.

  

3

Do Mił. Bożego za + męża Jana Lończyka w rocz. śmierci, jego rodziców Gertrudę i Wawrzyńca, rodzeństwo oraz dziadków Lończyk i Bismor.

  1800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Paulinę Zwarycz i brata Tadeusza Zwarycz.

 

2

Do Mił. Bożego za ++ ojca Jana Leśniewskiego, brata Grzegorza Leśniewskiego, rodziców Helenę i Stanisława Otremba, ++ z pokrewieństwa obu stron.

Piątek – 11.10.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + Krzysztofa Bargiela od  Ewy i Bogusława Maciaszek z Suchej Beskidzkiej.

   800

Do Mił. Bożego za ++ Gerarda i Emilię Bismor i wnuczkę Beatę.

  1630

1

Do Opatrz. Bożej w int. kuzynki Margot z ok. urodzin o zdrowie i opiekę MB NP. oraz o Mił. Boże dla + jej męża Helmuta i rodziców Pelian.

 

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. w int. Marysi z ok. 10 rocz. urodzin jako podziękowanie za dar życia i łaskę zdrowia z prośbą o dalszą opiekę i błogosław. Boże dla niej, rodziców o sióstr.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Do Mił. Bożego za ++ męża Wojciecha Gwozdek w kolejną rocz. śmierci, jego rodziców Marię i Franciszka, teściów Annę i Józefa Górecki, pokrew. i dusze w czyśćcu cierpiące.

2

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Piotra Piecha w 5 rocz. śmierci, jego rodziców Marię i Józefa, teścia Maksymiliana Wainsztajn i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota –12.10.

Dzień powszedni

   700

1

Do Mił. Bożego za + Janusza Sontag od kolegów z Gazowni w Nowym Sączu.

2

Do Mił. Bożego za ++ Joannę i Mariana Pietraszek.

   800

1

Do Mił. Bożego za + ojca Jana Kamrad w rocz. śmierci oraz + jego żonę Elfrydę i ++ z pokrewieństwa.

2

Do Opatrzności Bożej przez wstaw. Matki Najśw. w intencji Jadwigi i Jana o potrzebne łaski i błog. Boże.

3

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Jadwigę i Wacława Latos w 7 rocz. śmierci i na pam. 90 i 95 rocz. urodzin, brata Andrzeja, teściów Widera i dziadków z obu stron.

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Eufemię i Franciszka Czernik, dwie córki, dwóch synów, pokrew. i dusze cz.

2

Do Mił. Bożego za + męża i ojca Jana Maziarza w 16 rocz. śmierci

Niedziela –13.10.

 XXVIII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/ Do Mił. Bożego za + pielęgniarkę Lucynę Lisińską o radość życia wiecznego.

 700

Do Mił. Bożego za + męża Jana Lenża oraz ++ jego rodziców Joannę i Pawła Lenża.

  830

Do Mił. Bożego za ++ dziadków Emanuela i Wiktorię Grychtoł oraz ++ z rodziny Grychtoł i Wiertelorz.

 1000

1

Przez wstaw. MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosław. dla Józefa Janusza z ok. 70 rocz. urodzin i dla całej rodziny. /TD/

 

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte wspólnie lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Teresy i Tadeusza Winnickich z ok. 50 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

 1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB NP zdrowie i błogosław. Boże dla Gertrudy z ok. 75 rocz. urodz. i wnuczki Mart z ok. 30 rocz. ur.

2

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Katarzyny i Eugeniusza Pisula z ok. 15 rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla syna i rodziny. /TD

1630

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za łaski otrzymane z prośbą o błogosław. Boże i opiekę MB NP. dla małż. Agnieszki i Sylwestra Kalisz z okazji 15 rocz. ślubu.

1930

1

Przez wstaw. MB Fatimskiej w int. Ojca św., bpów, kapłanów i czcicieli MB Fatimskiej.

2

Do Opatrz. Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej, błogosław. i dary Ducha św. dla Szymona Lewandowskiego z ok. 18 rocz. urodzin oraz dla jego rodziców Aleksandry i Marka z ok. 25 rocz. ślubu i siostry Julii. /TD/