<>

INTENCJE MSZALNE 25. 08. – 01. 09. 2019

Niedziela – 25.08.

XX Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Elżbiety i Eugeniusza z ok. 35 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla córek z mężami i dary Ducha św. dla wnuków Bartłomieja, Szymona i Amelii. /TD/

  830

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla mamy, babci i prababci Marii Bismor z ok. 92 rocz. urodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Henryka Jachimczyka z ok. 65 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. , zdrowie  i błogosław. Boże dla niego i całej rodziny. /TD/

 1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw.,  błogosław. Boże i zdrowie dla małż. Czesławy i Józefa Franik z ok. 40 rocz. ślubu oraz w int. Moniki i Krzysztofa z ok. 15 rocz. śl. i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Danuty i Norberta Kopiec z ok. 35 rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosław. Boże oraz o życie wieczne dla syna Dawida.

 1130

O Boże błogosław., opiekę Matki Najśw. i  Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Jakub Wanat, Nikola Pasterny, Jakub Kwoska, Jakub Bagiński, Piotr Gajewski oraz dla dzieci przyjmujących Sakr. Chrztu Św.

1930

Do Mił. Bożego za ++rodziców Adelajdę  i Jana Kaletka oraz teściów Adelajdę i Pawła Minas w rocz. śmierci

Poniedziałek –26.08.

Uroczystość NMP Częstochowskiej

 700

Do Mił. Bożego za ++ męża Henryka Barskiego na pam. urodzin, jego rodziców, wnuczkę Marię, siostrę Łucję, jej męża i córkę oraz brata Waltera, pokrewieństwo Barski i Powiecka.

 800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Beaty i Sławomira Stroczyńskich jako podziękowanie za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę MB Częstochowskiej, zdrowie i błogosław. Boże dla nich i rodziny. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Bernadety i Mariana z ok. 40 rocz. ślubu i dla syna z rodziną. /TD/

1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Zofię Nowak w 5 rocz. śmierci, brata Zenona, ++ z pokrew. Marek, Nowak, Bartoszek, Słomka, Fiałkowski, Kołodziej, Warzocha, Kowol i Drechnowicz.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą             o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Tadeusza z ok. 80 rocz. urodz., dla żony i rodziny./TD

3

Do Bożego Mił. za ++ Ernesta Marek w 8 rocz. śmierci, jego żonę Elżbietę, rodziców, braci i siostry oraz ++ z pokrew. Smuda.

Wtorek – 27.08.

Wspomnienie św. Moniki

  700

1

Do Opatrz. Bożej w int. Agnieszki i Hani Kobiałko z ok. urodzin o opiekę Matki Najśw. i Aniołów Stróżów, potrzebne łaski i dary Ducha Św. .

2

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę MB NP. dla Wioletty i  Haliny z ok. urodzin i błogosław. Boże dla całej rodziny.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ ojca Jana Szulca w 36 rocz. śmierci i + mamę Jadwigę.

2

Do Mił. Bożego za ++ męża Jacka Tomeczkowskiego w 10 rocz. śmierci i Grzegorza Wyszyńskiego.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Zofię Kaczmarek od sąsiadów.

2

Do Mił. Bożego za + męża Adama Szczypkę o radość życia wiecznego.

Środa –  28.08.

Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

  700

Do Opatrz. Bożej za wstaw. MB NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błog. Boże dla Katarzyny i Jarosława z ok. 15 rocz. śl. oraz błogosław. i dary Ducha św. dla syna Dominika.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ męża Wawrzyńca Sobczaka w 29 rocz. śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo            z rodziny Sobczak.

2

Do Mił. Bożego za + szwagierkę Urszulę Ciura od Marii Masarczyk i Otylii Lonczyk.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Henryka Liduch w 2 rocz. śmierci i na pam. zbliżających się urodz.

2

Do Mił. Bożego za + Marzenę Pańka w 30 dzień po śmierci.

Czwartek – 29.08.

Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

  700

1

Do Mił. Bożego za + męża Gerarda Mandalkę w 15 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego.

2

Do Mił. Bożego za + mamę Kazimierę Ulbach w 4 rocz. śmierci, jej męża Władysława i syna Edwarda.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Henryka Wiora w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Górecki i Gorek.

2

Do Mił. Bożego za + Stanisława Porębę od siostry Barbary z mężem.

  1800

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże i zdrowie dla Marty Skupień z ok. 95 rocz. urodz. i dla rodziny. /TD/

 

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Ireneusza Kokoszka z ok. 60 rocz. urodz. oraz potrzebne łaski dla żony, synów z żonami, wnuka i wnuczek. /TD/

Piątek – 30.08.

Dzień powszedni

  700

Do Bożej Opatrz. w int. Moniki Kopeć  z okazji  urodzin o Boże błogosł., zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla niej, męża i dzieci.

  800

1

Do Mił. Bożego za + brata Jerzego Spojda w rocz. śmierci, rodziców Franciszkę i Pawła, męża Henryka, Władysławę i Stefana Wilkoń, siostrę Blandynę i jej męża Henryka, brata Leona, ++ z pokrew. Spojda, Wilkoń, Lubojański, Bryłka, Paprotny, Pijowczyk i Markiewka.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. Bronisławy jako podziękowanie za przeżyte lata i otrzymane Boże błogosławieństwo z prośbą o siłę i moc, miłość, radość, dobro oraz zdrowie na każdy dzień życia.

  1300

W intencji nowożeńców: Kamil Nowak – Barbara Knicz

 1400

W intencji nowożeńców: Tomasz Profaska – Monika Leszczyńska

 1800

Do Mił. Bożego o radość życia wiecznego dla +  Marii Sznapka w 1 rocz. śmierci.

Sobota –31.08.

Dzień powszedni

   700

Do Mił. Bożego za ++ Szymona Czarneckiego w kolejną rocz. śm., jego żonę Kunegundę, mamę Marię, siostry: Genowefę i Apolonię oraz brata Pawła.

   800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Ewy i Tomasza z okazji 20 rocz. ślubu i dla bliskich krewnych.

2

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Marii Tracz od brata Czesława z rodziną.

 1300

W intencji nowożeńców: Krzysztof Wachnicki – Martyna Bismor

 1800

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla ++ Wiesławy i Piotra Kanickich.

Niedziela –01.09.

 XXII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Ewy Czerny w 11 rocznicę śmierci.

  830

Do Opatrz. Bożej w int. Działkowców R.O.DZ. „Szyb-Wschód” i R.O. DZ. „im. Ks. Dzierżona” i ich rodzin jako podziękowanie za opiekę i zebrane plony z prośbą o błogosław. Boże, ze wspom. ++ działkowców.

 1000

1

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Marioli Szymeckiej w 1 rocz. śmierci.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. Pawła Lipka z ok. 14 rocz. urodzin o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. dla niego, rodziców i braci.

 1130

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Jadwigi i Herberta z ok. 55 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. dla Natalii z ok. 18 rocz. urodz., dla jej rodziców i sióstr Katarzyny i Wiktorii.

1630

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. w int. Zosi Dusza z ok. 4 rocz. urodzin o opiekę Aniołów Stróżów, błogosław. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla niej, rodziców i siostry.

2

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw.,  błogosław Boże i dary Ducha św. dla Bartosza Majewskiego  z ok. 18 r. urodzin, rodziców i rodzeństwa.

1930

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Mariana i Mariannę Wieczorek, ++ z pokrew. obu stron oraz Jana Łyczaka, Anielę i Hermana Kleibertów, siostry: Bogusławę i Irenę, szwagra i bratanka Kamila.