<>

INTENCJE MSZALNE 18. 08. – 25. 08. 2019

Niedziela – 18.08.

XX Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za + ojca Ryszarda Przybyłę, mamę Jadwigę, jej brata Leona i ++ rodziców z obu stron.

  830

Do Mił. Bożego za + żonę Teresę Kurek w 10 rocz. śmierci, ++ rodziców i z pokrew. Kurek i Cyganek.

 1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw.,  błogosław. Boże i zdrowie dla Korneliusza Stelmacha z ok. 55 rocz. urodz. oraz o dary Ducha św. dla syna Andrzeja z ok. 20 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla żony i córki..

2

Do Opatrz. Bożej w int. Ireneusza Woźnica z ok. 50 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski       z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie oraz błogosław. Boże dla żony, syna córek, zięcia i wnuka . /TD/

 1130

1

Przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Krystyny i Franciszka Witczak z okazji 50 r. ślubu i potrzebne łaski dla córek i syna z rodzinami. /TD/

1930

Do Mił. Bożego za ++ mamę Helenę Rusin na pam. urodzin, ojca Henryka, męża Józefa oraz ++ z pokrew. Rusin, Hankus i Kwitek.

Poniedziałek –19.08.

 Dzień powszedni

 700

Do Mił. Bożego o radość życia wiecznego dla + Franciszka Potempy w kolejną rocz. śmierci, ++ z pokrew.

 800

Do Mił. Bożego za ++ mamę Gertrudę Tomecką, ojca Rajmunda w kolejną rocz. śmierci, brata Jana          oraz ++ krewnych z rodzin: Tomecki, Kokoszka, Zawiszowski i Kasza.

1800

1

Do Mił. Bożego za + żonę, mamę i babcię Cecylię Buczak w 6 rocz. śmierci ze wspomn. ++ krewnych           z rodziny Buczak i Parzyk.

2

Do Mił. Bożego za + ks. Alojzego Brzezinę na pamiątkę urodzin.

Wtorek – 20.08.

Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców  i dziadków Genowefę i Jana Ostaszewskich oraz ++ z rodzin: Ostaszewski      i Hejno, dusze w czyśćcu cierpiące.

2

Przez wstaw. Matki Najśw., św. o. Pio i św. Jana Pawła II w int. ks. Dariusza Borowca z prośbą o błogosław. Boże, potrzebne łaski i dary Ducha św.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Annę i Jana Gorzawskich, braci: Henryka i Teofila, siostry: Elżbietę, Jadwigę i Marię.

2

Do Mił. Bożego za + Tomasza Rybaka.

 1800

Do Mił. Bożego za ++ Halinę Napieralską, jej 2 mężów: Kazimierza i Henryka, rodziców Huberta i Zofię, siostrę Stefanię i ++ z pokrew. Kocur, Janecki, Napieralski i Hareńczyk.

Środa –  21.08.

Wspomnienie św. Piusa X, pap.

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Marię Nowak w 8 rocz. śm., ojca Waltera na pam. urodz., dziadków i pokrew.

2

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Doroty Chlubek na pamiątkę urodzin.

  800

Do Opatrz. Bożej w int. rodziny Ireny i Anny jako podziękowanie za wszelkie łaski otrzymane z prośbą                 o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Zofię Perdek w kolejną rocz. śmierci oraz Annę i Stanisława Spodziejów.

2

Do Mił. Bożego za ++ mamę Ludwikę Wikler na pam. urodz. oraz Wacława Podświadek.

Czwartek – 22.08.

Wspomnienie NMP, Królowej

  700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, dary Ducha św. dla małż. Marioli i Henryka z ok. 35 rocz. ślubu oraz Katarzyny i Marka z ok. 6 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla Mateusza z okazji urodzin.

  800

Do Mił. Bożego za + mamę Jadwigę Kocur w kolejną rocz. śmierci.

 1300

W intencji nowożeńców: Damian Zabrzański – Klaudia Toszek

  1800

Do Mił. Bożego za ++ Łucję i Alfreda Skupień w kolejne rocz. śmierci oraz + Henryka Grobosz.

Piątek – 23.08.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + męża Alojzego Szczyrbę, teściów Szczyrba, rodziców Dołenko, siostrę Helenę, braci: Leona i Kazimierza i dusze w czyśćcu cierp.

  800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Stefanię Krok w 15 rocz. śmierci ze wspomn. + jej męża Józefa.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. rodziny Ireny i Anny jako podziękowanie za wszelkie łaski otrzymane z prośbą                 o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św.

 1800

Do Mił. Bożego za + mamę Marię Bąkowską w 2 rocz. śmierci, jej męża Zdzisława i wnuczkę Magdalenę.

Sobota –24.08.

 Święto św. Bartłomieja, Apostoła

   700

Do Mił. Bożego za + mamę Klarę Pękała w 10 rocz. śmierci, córkę Danutę Figiel, ++ ojca, siostrę, braci, teściów oraz ++ krewnych z rodzin: Pękała i Marek.

   800

1

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę, z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie dla Karola z okazji urodzin i błogosław. Boże dla rodziny.

2

Do Mił. Bożego za + męża Jana Ociepkę w 3 rocz. śmierci, krewnych: Pawła, Gertrudę, Mariannę i Jana, kuzynów: Henryka, Norberta i Mariana, dusze w czyśćcu cierp.

 1300

W intencji nowożeńców: Andrzej Czardybon – Barbara Mikołajczak

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Tadeusza Cwajna w 3 rocz. śmierci, ojca Jana w kolejną rocz. śm., ++ z rodzin: Cwajna, Skowron, Cichecki, Karlińsaki oraz + Tadeusza Pacia.

2

Do Mił. Bożego za ++ Andrzeja i Ludwikę Grochowskich na pam. urodz., ++ z rodziny i + Patryka Drzyzgę.

Niedziela –25.08.

 XXI Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Elżbiety i Eugeniusza z ok. 35 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla córek z mężami i dary Ducha św. dla wnuków Bartłomieja, Szymona i Amelii. /TD/ ???

  830

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla mamy, babci i prababci Marii Bismor z ok. 92 rocz. urodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. Henryka Jachimczyka z ok. 65 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. , zdrowie  i błogosław. Boże dla niego i całej rodziny. /TD/

 1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw.,  błogosław. Boże i zdrowie dla małż. Czesławy i Józefa Franik z ok. 40 rocz. ślubu oraz w int. Moniki i Krzysztofa z ok. 15 rocz. śl. i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Danuty i Norberta Kopiec z ok. 35 rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosław. Boże oraz o życie wieczne dla syna Dawida.

 1130

O Boże błogosław. i opiekę Matki Najśw. i  Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Jakub Wanat, Nikola Pasterny, Oskar Godula, Małgorzata Wieteska, Jakub Kwoska, Jakub Bagiński, Piotr Gajewski oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Mił. Bożego za ++rodziców Adelajdę  i Jana Kaletka oraz teściów Adelajdę i Pawła Minas w rocz. śmierci