<>

INTENCJE MSZALNE 21. 07. – 28. 07. 2019

Niedziela – 21.07.

        XVI Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za + + rodziców Halinę i Józefa Tońskich na pam. imienin mamy oraz w 2 rocz. śmierci taty i na pamiątkę jego urodzin.

  830

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Adama z ok. 30 rocz. urodzin jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o  błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. dla niego i rodziców.

 1000

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Urszuli i Andrzeja Myśliwiec z okazji 55 r. ślubu i potrzebne łaski dla syna z rodziną. /TD/

 1130

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Marii i Adama Sosnowskich z okazji 50 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej w int. Kacpra z ok. 18 rocz. urodzin jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. oraz błogosław. dla rodziców, siostry i rodziny..

1930

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + syna Andrzeja Zawadzkiego w 14 rocznicę śmierci.

Poniedziałek –22.07.

Święto św. Marii Magdaleny

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców i dziadków Mirosławę i Czesława Ambroziak oraz ++ z pokrew. Ambroziak i Gorząch.

 800

1

O życie wieczne dla + męża i ojca Franciszka Neuman, wnuka Krzysztofa Czosnek, rodziców Seliga, teściów Neuman, rodzeństwa i krewnych z rodziny.

2

Do Mił. Bożego za + Krzysztofa Bargiela w 30 dzień po śmierci.

1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Kazimierę Skalmierską w 18 rocz. śmierci ze wspomn. + męża Józefa, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

2

Do Opatrz. Bożej jako podziękowanie za dar życia i  otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., światło Ducha św. i błogosław. Boże dla Natalii Jakubowskiej z okazji 18 rocz. urodzin. i rodziny.

Wtorek – 23.07.

Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy

  700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Jana i Annę, teściów Rozalię i Stanisława oraz ++ ich synów i córkę.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Jana Koczy na pam. urodzin i w rocz. śmierci ze wspomn. + jego żony Zofii.

2

Do Mił. Bożego za + Mirosława Małyska w 1 rocznicę śmierci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + męża, ojca, dziadka i pradziadka Herberta Stolfik na pamiątkę urodzin.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Marka Duszy z ok. 40 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę, dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo.

Środa –  24.07.

Wspomnienie św. Kingi, dz.

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Stanisławę i Józefa, brata Tadeusza i ++ dziadków z obu stron.

2

Przez wstaw. Matki Najśw., św. o. Pio i św. Jana Pawła II w int. ks. Dariusza Borowca z prośbą o błogosław. Boże, potrzebne łaski i dary Ducha św.

  800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla p. Urszuli Hein z ok. 80 rocz. urodzin i całej rodziny. /TD/

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Eugeniusza Szendzielorza w 30 rocznicę śmierci.

2

Do Mił. Bożego za + Marię Tracz w 30 dzień po śmierci.

Czwartek – 25.07.

Święto św. Jakuba, Apostoła

  700

Do Mił. Bożego za + Brunona Barskiego w rocz. śmierci, jego + żonę Elżbietę oraz  z rodzin: Barski, Powiecka, Kołacz i dusze w czyśćcu cierpiące.

  800

1

Do Mił. Bożego za + męża Czesława Kowalczyka w 3 rocznicę śmierci.

2

Do Mil. Bożego za + mamę Annę Kopiec w 1 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego.

   1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Stefanię Szymończyk, jej męża Jana, rodziców z obu stron, siostrę Halinę, zięcia Andrzeja, Łucję Sławińską, ++ z pokrew. Kinek, Piszczek, Kocur, dusze we czyśćcu cierp.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. mieszkańców ul. Niepodległości o opiekę, potrzebne łaski i błogosław. Boże.

Piątek – 26.07.

Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

  700

Przez wstaw. MB NP w int. Anny Żubrowskiej z ok. urodzin. i imienin jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla córek z rodzinami i siostry Danuty.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ braci: Jerzego Kazulę w rocz. śmierci, Marka i Mariana, ++ rodziców: Zofię i Stefana, dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

 

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Antoniego Dubiel oraz dziadków Antoninę i Marcina Szatan.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Agnieszki Kalisz z ok. 40 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o  błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. dla niej i rodziny.

2

Do Mil. Bożego za + Krystynę Toszek w 30 dzień po śmierci.

Sobota –27.07.

Dzień powszedni

   700

1

Do Mił. Bożego za + Anielę Kleibert w 1 rocz. śmierci ze wspomn. + jej męża Hermana.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Augustyna z ok. kolejnej rocz. urodz. oraz w kolejną rocz. ślubu

3

W intencji uczestników parafialnej- pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

   800

Do Mił. Bożego za + Weronikę Mateja w 30 dzień po śmierci.

 1400

W intencji nowożeńców: Kukla Maciej – Barszcz Monika

 1800

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Henryka Kancelista, dziadków Kapłanek, ich syna Stefana, zięcia Wilhelma, pokrew. z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela –28.07.

XVII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Opatrz. Bożej w int. męża Jana i syna Krzysztofa z okazji urodzin o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. , zdrowie i potrzebne łaski.

  830

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże dla p. Marii Bismor z ok. 80 rocz. urodzin i potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

 1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego i Matki Najśw.. z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla męża i ojca Piotra z ok. 50 rocz. urodz. oraz jego syna Marcina z ok. kolejnej rocz. urodzin. /TD/

 

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie i opiekę dla p. Edeltraudy Kamrad z ok. 75 rocz. urodzin i potrzebne łaski dla męża i córek z rodzinami. /TD/

 1130

O Boże błogosław. i opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Jagoda Chrobak oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Mił. Bożego za ++ mamę Danielę Kałuszczyk w rocz. śmierci, tatę Mariana, dziadków, ich rodzeństwo oraz teścia Mariana Nowak.