<>

INTENCJE MSZALNE 23. 06. – 30. 06. 2019

Niedziela – 23.06.

XII Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za + brata Kazimierza Napieracz w kolejną rocznicę śmierci.

  830

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Stanisława Cicheckich, męża Jana Skowron, zięcia Tadeusza,                 ++ z rodzin: Skowron. Cichecki, Cwajna, Karliński oraz + Tadeusza Pacia i pokrewieństwo.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże dla Lidii Cebula z ok. 60 rocz. urodzin, potrzebne łaski dla męża, córki i syna z rodzinami i radość życia wiecznego dla wnuczki Zuzi. /TD/

1000

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Gerarda Jendryczko z okazji 75 rocz. urodzin        z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosław. i opiekę Matki Najśw. dla niego, żony i synów z rodzinami.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego jako podziękowanie za wszelkie dobro otrzymane z prośbą o opiekę dalszą opiekę i błogosław. Boże dla Andrzeja z ok. 65 rocz. urodzin oraz małżonków Haliny  i Andrzeja z okazji kolejnej rocz. ślubu, potrzebne łaski dla nich i dzieci z rodzinami.

 1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Janiny z okazji 70 rocz. urodzin i dla męża i dzieci z rodzinami.  /TD/

2

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. dla Gabrieli z ok. 70 rocz. urodz. oraz o potrzebne łaski dla małż. Piotra i Gabrieli z okazji zbliżającej się 45 rocz. ślubu i błogosław. Boże dla synów z rodzinami. /TD/

1630

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Romana Kowol, ojca Jana, teściów Emila i Annę oraz szwagrów: Alfreda, Pawła i Ernesta, ++ dziadków z obu stron.

1930

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Janinę i Feliksa Płaszaj, siostrę Jadwigę, braci: Franciszka, Jana i Tadeusza.

Poniedziałek –24.06.

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

 700

1

Do Mił. Bożego za ++ dobroczyńców: Marię, Różę, Monikę, Agnieszkę, Helenę, Weronikę i Pawła, Marka, Kamila, Damiana, Wilhelma, Dorotę i Pawła.

2

Do Mił. Bożego za + męża i ojca Mirosława Kasprzykowskiego w 4 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin: Kasprzykowski i Skrzypek.

 800

Do Mił. Bożego za ++ ojca Zenona i mamę Zofię Motylskich, brata Grzegorza, teściów Józefa i Janinę Stefanek, braci: Stanisława i Andrzeja, szwagra Jerzego Poręba.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Michała i Różę Kampa, ich syna Konrada, zięciów: Edwarda i Bolesława, synową Agnieszkę oraz ++ z rodzin: Adamczyk i Kampa.

2

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Arkadiusza Gmerek w 1 rocznicę śmierci.

Wtorek – 25.06.

Dzień powszedni

  700

1

Do Mił. Bożego i Niepokal. Serca NMP za ++ rodziców Elfrydę i Pawła Balon oraz Irenę, Zofię, Michała, Marię i Adolfa.

2

Do Mił. Bożego za + Jadwigę Przybyła w 30 dzień po śmierci.

  800

Do Bożego Mił. za ++ męża Jana Cebulę oraz rodziców Jana i Władysławę Kubaszek na pamiątkę urodzin.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + ojca Wilhelma Nocoń w 13 rocz. śmierci ze wspomn. + jego żony Gertrudy.

2

Do Mił. Bożego za + męża i ojca Franciszka Kacalskiego w 2 rocznicę śmierci.

Środa –  26.06.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Franciszka i Janinę Mielczarek.

  800

Do Mił. Bożego za + + teściów Jadwigę i Józefa Bismor i ich syna Alfreda.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Barbary i Krzysztofa z ok. 20 rocz. ślubu                       z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. dla córki i syna.

2

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej i Światło Ducha św. dla małż. Beaty i Andrzeja Andrzejewskich z okazji 25 rocz. śl. i potrzebne łaski dla syna Szymona z ok. 20 rocz. urodzin. /TD/

Czwartek – 27.06.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + Tomasza Rybaka od przyjaciół ze Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Franciszka Wenglarzy w rocznicę śmierci.

 

2

Do Mił. Bożego za + Jerzego Szymika w 30 dzień po śmierci.

   1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Antoniego i Mariannę Furmanek, teściów Marię i Witolda Jaśków, siostry: Jadwigę i Wandę, dwóch szwagrów.

 

2

Do Mił. Bożego za + Czesława Budniok w 1 rocz. śmierci, jego żonę Martę w kolejną rocz. śmierci oraz      ++ rodziców i rodzeństwo.

Piątek – 28.06.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

  700

Do Mił. Bożego za + mamę Olgę Stasiak w 10 rocz. śm., babcię Marię Stadnik, kuzyna Aleksandra Kościa.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ Irenę Suliga w 3 rocz. śmierci, jej męża Emila, rodziców Dominiczak, teściów Suliga, zięcia Eugeniusza, krewnych z obu stron i dusze w czyśćcu cierp.

2

Do Mił. Bożego za + chrześniaka Krzysztofa Szymoszka na pamiątkę urodzin.

 1800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. naszych patronów śś. Cyryla i Metodego jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata  z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże i zdrowie dla małżonków Ireny i Waltera Szymalów z ok. 60 rocz. ślubu i dla córek z rodzinami i wnuczek. /TD/

Sobota –29.06.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

   700

Do Mił. Bożego za + Stefanię Bodnar w 5 rocz. śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrew. z obu stron.

   800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego jako podziękowanie za wszelkie dobro otrzymane i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw. zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Ireny i Janusza    z okazji 55 rocz. ślubu.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Gintera Śmieja z okazji 85 rocz. urodzin i żony Ireny z ok. 80 rocz. urodz. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosław. i opiekę Matki Najśw. i potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami, wnuków i prawnuków.

  1000

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Patronów Piotra i Pawła o błogosław. Boże, zdrowie i bezpieczną pracę dla Pracowników kop. „Knurów – Szczygłowice” potrzebne łaski dla rencistów, emerytów i ich rodzin ze wspomnieniem ++ górników.

  1800

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Józefa Lampert, dziadków Ćwienk i Lampert, ich córkę Irenę i zięcia Huberta Kabiczke.

Niedziela –30.06.

XIII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego za + ojca Jana Strzała w kolejną rocz. śmierci ze wspomn. + mamy Zofii, pierwszej żony Julii, siostry Michaliny i ++ z rodzin: Strzała i Dzindzio.

  830

1

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Sabiny i Pawła w kolejną rocz. ślubu i z ok. urodzin Pawła o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św. dla nich i ich dzieci.

 

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, błogosław. Boże i dary Ducha św. dla Czesławy Franik z ok. 60 rocz. urodz. i całej rodziny. /TD/

 1000

Do Mił. Bożego za + żonę, mamę, babcię i prababcię Różę Kopańską na pamiątkę urodzin.

 1130

O Boże błogosław. i opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Krzysztof Szatkowski, Mateusz Łyziński oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w int. Małgorzaty Kała z ok. 40 rocz. urodzin i Rafała i Małgorzaty z ok. kolejnej rocz. ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i dary Ducha św. dla nich i ich dzieci.