<>

INTENCJE MSZALNE 14. 04. – 22. 04. 2019 R.

Niedziela – 14.04.

 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za + Ewalda Szulca w 9 rocz. śmierci, jego rodziców Gertrudę i Gerarda, brata Zygmara.

  830

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. św. Rity i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB NP, zdrowie i błog. Boże dla Doroty Barskiej z ok. 81 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski i dary Ducha św. dla całej rodziny.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Genowefy i Stefana z ok. 55 rocz. ślubu oraz Ewy i Andrzeja z ok. 30 rocz. śl./TD

1000

1

Przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Mariusza i Grzegorza Cichów z ok. 40 rocz. urodzin o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

2

Do Mił. Bożego za + Urszulę Baranek w 1 rocznicę śmierci.

1130

1

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw.      i zdrowie dla męża, ojca i dziadka Ryszarda z okazji 75 rocz. urodzin i błogosław. dla rodziny.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Małgorzaty i Stanisława Giemzów z okazji 55 rocz. ślubu jako podziękowanie za wspólnie przeżyte lata i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie oraz błogosław. Boże dla syna i córek z rodzinami. /TD/

1630

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Marii Barańskiej z ok. 85 rocz. urodz. i rodziny./TD

1930

Przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

Poniedziałek –15.04.

Wielki Poniedziałek

 700

/Klasztor/  Wolna intencja Mszy Św.

 700

1

O życie wieczne dla ++rodziców Bolesławy i Wacława Niemyjskich, ich syna Tadeusza, wnuczki Małgorzaty

2

Do Mił. Bożego za + brata Andrzeja Mańka w kolejna rocznicę śmierci.

 800

1

Do Mił. Bożego za + ojca Pawła Szulca ze wspomnieniem + jego żony Pelagii.

2

Do Mił. Bożego za ++ męża Andrzeja Mazurka w 2 rocz. śmierci, rodziców Janinę i Edwarda oraz Józefa i Czesławę Wierszyło.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ Helenę i Andrzeja Siwków, Marię i Antoniego Bugdoków, Artura Rudka, dziadków Omozik i Siwek.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. o dary Ducha św., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Błażeja Chudoby z okazji kolejnej rocznicy święceń kapłańskich.

Wtorek – 16.04.

Wielki Wtorek

  700

1

Do Opatrz. Bożej jako dziękczynienie za wszelkie dobro otrzymane z prośbą o wiarę, nadzieję i miłość dla Marcina z okazji urodzin i potrzebne łaski dla żony i dzieci.

2

Do Mił. Bożego za ++ Zofię Waleń i jej męża Juliana od Stanisławy i Kazimierza z Dulczy Małej.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Iwonę Kopiec w 8 rocz. śm., jej rodziców, teściów i pokrew, Kopiec, Cipa i Kania.

2

Do Mił. Bożego za ++ męża Ryszarda Buchtę w 9 rocz. śmierci, jego siostrę i brata, rodziców Emilię i Leona Buchta, Annę i Jana Wyrobek, Adaminę i Alojzego Szołtysek.

3

Do Mił. Bożego za ++ Rozalię Pypłacz, rodziców i brata Jerzego, dusze w czyśćcu cierpiące.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + ojca Jana Smolnik w 42 rocz. śm., mamę Helenę i Stefana Kożuszek w 38 rocz. śmierci.

2

Do Opatrz. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, światło Ducha św. dla Marty Bernackiej z okazji 14 rocz. urodzin.

Środa –  17.04.

Wielka Środa

  700

1

Podziękowanie Dobremu Bogu za otrzymane łaski i błogosław. Boże z prośbą o opiekę, zdrowie na dalsze lata życia dla męża Józefa z okazji 70 rocz. urodzin.

2

Do Mił. Bożego za ++ mamę Emilię, ojca Bernarda i brata Wiktora Kozłowskich.

  800

1

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Władysława Sarzyńskiego w 11 rocz. śmierci, ++rodziców z obu stron i brata Herberta Kaletka.

2

Do Mił. Bożego za + brata Wiesława Kuchtę w 2 rocz. śmierci, jego syna Grzegorza, rodziców Zbigniewa i Stefanię, ++ z rodzin: Kuchta i Nowosad.

3

Do Mił. Bożego za + Bogdana Szymańskiego w 8 rocz. śmierci, rodziców Salomeę i Franciszka, teściów Karola i Małgorzatę Duda, Floriana Góreckiego,  Stanisława Tomaszek, Helenę Michalską, Henryka Szkatułę.

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Adelajdę i Jana Kaletka, Adelajdę i Pawła Minas oraz ++ krewnych z rodzin: Minas, Kaletka i Steiman.

2

Do Mił. Bożego za + męża i ojca Jerzego Noszka w 6 rocz. śmierci, dziadka Pawła Noszka, ++ z  pokrew. Kraka, Bąk, Kania i Kopiec.

Czwartek – 18.04.

Wielki  Czwartek

  1800

1

Msza Wieczerzy Pańskiej w intencji wszystkich Księży naszej Parafii.

 

2

W int. ks. Joachima z okazji 35 rocz. święceń kapłańskich.

 

3

W int. ks. Franciszka z okazji 75 r. urodzin.

Piątek – 19.04.

 

Wielki Piątek

 

  900

 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.   

                                                                                         

 1800

Ceremonie Wielkiego Piątku.    

 

Sobota –20.04.

Wielka Sobota

 

 2000

Msza Św. Wigilii Paschalnej w intencji Parafian.

 

Niedziela –21.04.

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

 700

/Szpital/

 700

Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Marzeny i Karola Gorwa z ok. 30 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci i całej rodziny. /TD/

  830

1

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Hildegardy Fojt w kolejną rocz. śmierci i jej córki Stefani Zarychta.

 

2

Do Opatrz. Bożej o opiekę Matki Najśw, Aniołów Stróżów i dary Ducha św. dla Kamila Kwitka z okazji 15 rocz. urodz. oraz potrzebne łaski dla niego , rodziców i braci.

 1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w int. Sabiny z ok. 40 rocz. urodzin jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże dla niej i rodziny. /TD/

 1130

1

Przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w intencji Parafian.               

2

Do Opatrz. Bożej w int. Joanny Bismor z ok. 18 rocz. urodzin jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. oraz błogosław. dla całej rodziny.

1630

Do Mił. Bożego za + babcię Teresę Wiatrak w 10 rocz. śmierci oraz o potrzebne łaski dla rodziny.

1930

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i dary Ducha św. dla Karola z ok. 18 rocz. urodzin i Agnieszki z ok. 26 rocz. urodz. i o potrzebne łaski dla rodziców i siostry.

Poniedziałek-22.04.

Poniedziałek Wielkanocny

 700

/Szpital/

 700

O radość życia wiecznego dla + Tomasza Rybaka od sąsiadów z ul. Mieszka I 3A.

 830

Do Mił. Bożego za ++ męża Józefa Cybulskiego w 5 rocz. śmierci, jego bratową Reginę oraz Michalinę          i Henryka Piwowarów.

1000  

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego o opiekę Matki Najśw, Aniołów Stróżów i dary Ducha św. dla Maksymiliana Janowskiego  z ok. 15 rocz. urodz. oraz potrzebne łaski dla rodziców i rodzeństwa.

1130

1

Do Opatrz. Bożej jako podziękowanie za otrzymane dobro i  błogosław. Boże z prośbą opiekę Matki Najśw.     i potrzebne łaski dla Zbigniewa Jezuska z ok. 50 rocz. urodzin i dla żony i córek. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Krystyny i Franciszka       z okazji 50 r. ślubu i potrzebne łaski dla synów z rodzinami. /TD/

3

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego w int. ks. Franciszka z ok. urodzin o Boże błogosław., zdrowie i potrzebne łaski.

1630

Do Mił. Bożego za + męża Waldemara Szymiczka w 4 rocz. śmierci i ++ w czyśćcu cierpiących.