<>

INTENCJE MSZALNE 17.03. – 24.03. 2019 R.

Niedziela – 17.03.

II Niedziela Wielkiego Postu

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za ++ Weronikę Czogalik w rocz. śmierci, jej męża Henryka, córkę Elżbietę, rodziców, teściów, rodzeństwo i pokrewieństwo.

  830

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Melanię i ojca Adolfa Dutkiewiczów, rodzeństwo i ++ z pokrew. Kołodyński          i Dutkiewicz oraz teściów Marię i Józefa Mierzwa.

2

Do Mił. Bożego za ++ mamę Stanisławę Durkacz w 1 rocz. śm. i ++ krewnych z rodziny Durkacz i Lechowicz.

1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla Jana Szolca z ok. 75 rocz. urodzin oraz o dary Ducha św.           i potrzebne łaski dla wnuka Seweryna Janowskiego z ok. 18 rocz. urodz. i całej rodziny.

2

Do Opatrz. Bożej jako dziękczynienie za wszelkie dobro otrzymane z prośbą o wiarę, nadzieję i miłość dla Gabrieli z okazji 66 rocz. urodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.

1130

1

Przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Stefanii z ok. 80 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie oraz błogosław. Boże dla niej i całej rodziny./TD/

1630

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Henryka Kroczyka w 1 rocznicę śmierci.

1930

Do Mił. Bożego za ++ męża Jana Kierchnera w 8 rocz. śmierci, rodziców i teściów, ++ z rodzin: Kierchner, Małkowski, Mroczkowski i Niskich.

Poniedziałek –18.03.

Dzień powszedni

 700

/Klasztor/ Do Mił. Bożego za ++ rodziców Joannę i Karola Zawodniok, ++ z rodziny: Świerkot, Zawodniok, Bartosz oraz ks. Alojzego Koziełka.

 700

1

Do Mił. Bożego za ++ Mariana Lenżę w 10 rocz. śmierci i Marię Hary w 7 rocz. śmierci o życie wieczne.

2

Do Mił. Bożego za ++ ojca Józefa Richtera na pam. urodzin, mamę Anastazję, siostrę Łucję, jej męża Franciszka i syna Grzegorza, Jana i Annę Jaskólskich, dziadków Richter i Hałas, wnuczkę Karolinę Nastula.

 800

1

Do Mił. Bożego za ++ brata Leszka Panka w 5 rocz. śmierci oraz rodziców Honoratę i Kazimierza Panek.

2

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Arkadiusza Cyprysa w 1 rocz. śmierci.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ Ireneusza Wronkowskiego w 5 rocz. śm., jego rodziców, rodzeństwo, teściów, dusze cz

2

Do Mił. Bożego za ++ żonę Annę Wyżgolik w 5 rocz. śmierci, jej brata Konrada Janoszek, siostrę Martę oraz   ++ z pokrewieństwa: Biela, Wandraj i Janoszka.

3

Do Mił. Bożego za + Helenę Soppa w 30 dzień po śmierci.

Wtorek – 19.02.

Uroczystość św. Józefa , Oblubieńca NMP

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Wawrzyńca i Marcelę, brata Józefa Pałys oraz Andrzeja i Anielę, Jana, Bolesława Brzozowskich, dusze w czyśćcu cierpiące.

2

Do Mił. Bożego za ++ mamę Halinę w 9 rocz. śm.,tatę Józefa na pam. imienin, dziadków z obu stron i pokrew.

  800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą              o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Józefa Franik z ok. 65 rocz. urodzin i dla syna Mateusza z okazji 30 rocz. urodzin.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski                   i przeżyte lata z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Elfrydy z okazji 75 rocz. urodzin.

3

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw i zdrowie na dalsze lata dla Haliny i Józefa oraz synów: Adama i Grzegorza z rodzinami.

 1800

1

Przez wstaw. MB Bolesnej i św. Józefa w int. Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

2

Przez wstaw. św. Józefa w intencji mężczyzn naszej parafii.

3

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Janinę i Eugeniusza Kryzińskiech, teścia Jana Solaka, dziadków z obu stron.

Środa –  20.03.

Dzień powszedni

  700

1

Do Bożego Mił. za + tatę Tadeusza Lipskiego w 4 rocznicę śmierci i jego żonę Gertrudę, pokrew.

2

Do Mił. Bożego za + Ludwikę Winkler w 3 rocz. śmierci.

  800

1

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla ++ krewnych z rodziny Maciejewskich i Pawełek oraz za + Zbigniewa.

2

Do Mił. Bożego za + Józefa Hankusa na pam. urodzin i imienin oraz + brata Józefa Pytel.

3

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Edwarda Kocima w 6 rocz. śmierci i na pam. urodz., ++ rodziców, brata Jana, teściów Pawła i Marię Oleś, szwagrów: Henryka i Edwarda Oleś, pokrew.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najsw. i św. Rity jako podziękowanie za opiekę i otrzymane łaski                  z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie i opiekę dla Heleny Bazylewicz z ok. 70 rocz. urodz. i dla męża, syna, synowej i wnuczki. /TD/

2

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Zdzisława Kobeszko z okazji 73 rocznicy urodzin oraz    o potrzebne łaski dla całej rodziny.

Czwartek – 21.03.

Dzień powszedni

 700

1

Do Opatrz. Bożej o błogosław., opiekę MB Częstochowskiej i dary Ducha św. dla brata Ireneusza Dynek       z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny.

2

Do Mił. Bożego za + męża Józefa Tarasiuka, rodziców Helenę i Józefa Wiora, ++ z pokrew. Tarasiuk, Wiora.

 800

1

Do Mił. Bożego ++ rodziców Bolesławę i Michała Dorociak i ++ z rodzin: Dorociak, Nagiel, Listwan, Marciniak i Wdowiak.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Jadwigi z ok. 25 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski i dar życia z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św. dla niej, rodziców i sióstr.

3

Do Mił. Bożego za ++ męża Kazimierza Stareńczak w 3 rocz. śmierci oraz Adolfa Boronia i ++ z pokrew. Stareńczak i Długoszów.

  1800

1

Do Mił. Bożego za + Marię Soblik na pamiątkę urodzin.

 

2

Do Mił. Bożego za + Gabrielę Ziółkowską w 30 dzień po śmierci.

Piątek – 22.03.

Dzień powszedni

   700

Do Mił. Bożego za + Gerarda Wawrzynka od sąsiadów z ul . Krasickiego 5I.

   800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Mariannę Bulińską w kolejną rocz. śmierci, tatę Tadeusza, brata Leszka, teściów Joannę i Stanisława, szwagra Aleksandra.

2

Do Mił. Bożego za ++ teściów Alfonsa i Mariannę Szolc, męża Rudolfa, szwagierkę Stefanię, szwagra Feliksa, kuzynkę Wandę, dziadków z obu stron oraz Zofię Bogdańską, Teresę Stróżyńską, dusze w cz. cierp.

 1630

1

Do Mił. Bożego za ++ Władysława Dzindzio i Genowefę Błaszkiewicz w kolejne rocznice śmierci             oraz ++ z rodzin: Dzindzio, Strzała i Grzomba

2

Do Mił. Bożego za ++ męża Edwarda Mrozińskiego od pracowników firmy ZARI i kupców Targowiska pod Ratuszem.

 1700

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + męża Edwarda Cipold, jego rodziców Stefana i Jadwigę, rodzeństwo, teściów Michała i Różę Kampa.

2

Do Mił. Bożego za + mamę Marię Mozgalik na pam. urodzin ze wspomn. + jej męża Konrada.

 1830

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Dorosłych.

Sobota –23.03.

Dzień powszedni

   700

Do Mił. Bożego za + męża Józefa na pamiątkę imienin.

   800

1

Do Mił. Bożego za + męża Eugeniusza Nogły w 3 rocz. śmierci, jego ++ teściów, szwagierkę, dziadków z obu str. i dusze w czyśćcu cierp.

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Annę i Emila Kowol, braci: Romana i Alfreda, szwagra Pawła, rodzeństwo, dziadków Adamczyk, Kowol, pokrew.

3

Do Mił. Bożego za + męża Zenona w kolejną rocz. śmierci, jego rodziców, teściów oraz chrześniaka Tomasza

4

Do Mił. Bożego za ++ Irenę Trepiak w 3 rocz. śmierci oraz jej męża Czesława w 10 rocz. śmierci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Marię Śliwa w kolejną rocz. śm. ze wspomn. + ojca Józefa, dziadków z obu stron i pokrewieństwo, dusze w czyśćcu cierp.

2

Do Mił. Bożego za + mamę Mariannę na pamiątkę urodz., ojca Józefa, dziadków z obu str. i pokrewieństwo.

Niedziela –24.03.

III Niedziela Wielkiego Postu

 700

/Szpital/

 700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar życia           z prośbą o opiekę Matki Najśw.,  błogosław. Boże i Dary Ducha św. dla Sandry Szczelina z ok. 18 rocz. urodzin i całej rodziny.

  830

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Krystyny Nogły z ok. urodzin i całej rodziny.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. Bartosza z ok. 18 rocz. urodzin z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św. dla niego i rodziny.

 1000

1

Do Mił. Bożego za ++ teściów Annę i Alojzego Kwitków oraz męża Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. Mirona z ok. 4 rocz. urodzin o błogosław., opiekę Matki Najśw. i Aniołów Stróżów oraz o potrzebne łaski dla rodziców.

 1130

1

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Joachima z okazji 75 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla żony i dzieci z rodzinami.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą             o zdrowie i błogosław. Boże dla Marioli z okazji 50 rocz. urodzin i dla jej rodziny. /TD/

1630

1

Do Mił. Bożego za + żonę Helenę Kołtunowicz w 6 rocz. śmierci.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Józefa Żuk z ok. 50 rocz. urodzin dziękując za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosław., zdrowie, dary Ducha św. i opiekę Matki Najśw. na dalsze lata dla całej rodziny. /TD/

1930

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski     z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Jana Łopata z okazji 70 rocz. urodzin oraz dla córki i  syna   z rodzinami. /TD/