<>

INTENCJE MSZALNE 13.01. 2018 – 20.01. 2019 R.

Niedziela – 13.01.

Święto Chrztu Pańskiego

  700

/Szpital/ Intencja Mszy Św. zarezerwowana.

  700

Przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

  830

Do Mił. Bożego za + Eryka Szczygła w 22 rocz. śmierci, żonę Małgorzatę, ++ z rodziny Szczygieł i Szombierski

1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Ireneusza Zawadzkiego z ok. 50 rocz. urodzin i całej rodziny./TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław. i opiekę  dla małż. Lidii i Tadeusza z ok. 40 rocz. ślubu i całej rodziny oraz łaskę zdrowia dla Joasi. /TD/

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosł. i zdrowie dla Kazimierza z ok. 60 rocz. urodz. oraz  żony i syna z rodziną. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej za wstaw. MB Częstoch. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Renaty Dybkowskiej z ok. 75 rocz. urodzin i błogosław. Boże dla całej rodziny. /TD/

1630

1

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Karola Nowoka w 1 rocznicę śmierci.;

2

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Małgorzaty Cebula z ok. 60 rocz. urodz. i całej rodziny. /TD/

1930

Do Mił. Bożego za ++ mamę Czesławę Morgaś w kolejną rocz. śm., ojca Michała oraz Irenę i Eugeniusza, brata Tadeusza, szwagra Zenona, bratową Bożenę, + Marka i krewnych z rodzin: Morgaś, Parka, Wilk, Gargasz, Płatek, Becker.

Poniedziałek – 14.01.

Dzień powszedni

 700

/Klasztor/ Do Mił. Bożego za + Agnieszkę Honczar, jej męża Zygmunta, rodziców, teściów i dusze w cz. cier

 700

Do Mił. Bożego za + męża Alfreda Cupok na pamiątkę urodzin.

 800

1

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla małż. Danuty i Czesława z okazji 30 rocz. ślubu oraz   o potrzebne łaski dla synów z rodzinami. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Anny Pach z ok. 75 rocz. urodzin i całej rodziny./TD/

1800

1

Do Mił. Bożego za + + teściów Elżbietę i Emila Pyrchała, rodziców Martę i Jana Garcorz, męża Eryka, siostrę Helenę, braci: Józefa i Alfonsa, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierp.

2

Do Mił. Bożego za + męża Jerzego Sambok w 9 rocz. śmierci, brata Jana, siostrę Elżbietę, szwagra Jerzego Ritau i krewnych z rodzin: Zdrzałek, Ritau i Sambok.

Wtorek – 15.01.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za ++ siostrę Blandynę Markewka w 3 rocz. śmierci, rodziców Franciszkę i Pawła, braci: Leona i Jerzego, męża Henryka, teściów Władysławę i Stefana Wilkoń i ++ z pokrew. Spojda, Wilkoń, Markewka, Lubojański, Paprotny, Bryłka i Pijowczyk.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ dziadków Joannę i Pawła Lenża, córki: Gertrudę i Marię, syna Jana, zięciów Bernarda i Augustyna i wnuka Joachima.

2

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + syna Dariusza Krukowskiego.

3

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Krystynę i Piotra Kamińskich.

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Józefa i Annę Górecki, brata Stanisława, jego żonę Lidię, męża Wojciecha Gwozdek oraz ++ z pokrew. Górecki, Gwozdek, Mazurek i Grzesiczek.

2

Do Mił. Bożego za ++ Otylię Biela, jej męża Alfreda, dwóch synów, synową, wnuka i Waltra Sikorę.

Środa –  16.01.

Dzień powszedni

  700

Do Bożego Mił. przez Niepokalane Serce Matki Najśw. o uwolnienie i przebłaganie grzechów dla Teresy        i Marka oraz o życie wieczne dla Elfrydy, Pawła, Zofii, Michała i Piotra.

  800

1

Do Dobrego Boga przez wstaw. Matki Boskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosław. i zdrowie dla Barnarda.

2

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Marii Jabłkowskiej od rodziny Smolińskich.

3

Do Mił. Bożego za + Bolesława Piechockiego od syna Mariana z żoną Marią.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej w int. Wiktorii Anczykowskiej z okazji 18 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosław. i potrzebne  Dary Ducha św. w dorosłym życiu.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. w int. Małgorzaty Kozera-Kaczmarek z ok. urodzin o Boże błogosław., zdrowie potrzebne łaski i Dary Ducha św. dla niej oraz męża i syna.

Czwartek – 17.01.

Wspomnienie św. Antoniego, opata

 700

1

Do Mił. Bożego za + Adelajdę Lewandowską, mamę Franciszkę Biela oraz Marię i Jadwigę Lewandowskie.

 

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za opiekę i błogosław. Boże z prośbą o potrzebne łaski i Dary Ducha św. dla rodziny Urbańskich.

 800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Annę Kliś w 18 rocz. śmierci, jej rodziców Jana, Barbarę i Franciszkę Kliś, siostrę Marię Wochnik z mężem, ojca Henryka Wiora oraz ++ z pokrew. Wiora i Kliś.

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Krystynę i Jerzego Strychalskich.

  1800

1

Przez wstaw. MB Bolesnej w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 

2

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Jerzego Nowakowskiego w 1 rocz. śmierci.

Piątek – 18.01.

Dzień powszedni

   700

Do Bożego Mił. za + mamę Annę Polak, ojca Piotra, ich synów: Konrada i Joachima, męża Zygmunta Mordziołek, zięcia Joachima Wojcik i bratową Annę Polak.

   800

1

Do Mił. Bożego za + babcię Emę Ptoszek w kolejną rocz. śmierci i + jej męża Gerarda.

2

Do Mił. Bożego za + mamę Ernestynę Zając w 3 rocz. śmierci i + jej męża Emila.

 1630

Do Mił. Bożego za ++ rodziców: Wiesławę i Stefana Paluchów, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa    i sąsiadów Gabrielę i Floriana.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. św. Barbary dziękując za szczęśliwie przepracowane lata pracy z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Stanisława i jego żony Edyty w 41 rocz. urodzin i opiekę Aniołów Stróżów dla syna Daniela.

2

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Jerzego Jałowieckiego w 30 dzień po śmierci.

Sobota –19.01.

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

   700

Do Mił. Bożego za + Janusza Matuszewskiego w 10 rocz. śmierci, rodziców Zofię i Tadeusza oraz teściów Annę i Bolesława Krysiaków.

   800

1

Do Mił. Bożego za + + Janinę i Zofię w kolejne rocznice śmierci oraz rodziców Marię i Michała Wnuk.

2

Do Mił. Bożego za + męża Henryka Spyra na pamiątkę urodzin, jego rodziców Łucję i Wilhelma, dziadków Spyra i Długaj.

3

Do Mił. Bożego za ++ dziadków Wiktorię i Władysława Duda.

4

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Ireny Miodońskiej w 30 dzień po śmierci.

 1300

W intencji nowożeńców: Rafał Legęcki – Grażyna Witek

 1800

Do Mił. Bożego za + męża Józefa Kwitek na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, bratową i szwagra oraz krewnych z rodzin: Kwitek, Wanecki i Rusin.

Niedziela – 20.01.

II Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Gertrudę i Jana Szołtysek w rocznicę śmierci.

  830

Do Mił. Bożego za + Stanisławę Gębicką w 7 rocz. śmierci, jej męża Stefana  syna Grzegorza.

 1000

1

Do Bożej Opatrz. w int. Julii Kopeć z okazji 4 rocz. urodz. o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże oraz opiekę Aniołów Stróżów i potrzebne Dary Ducha św. dla brata Jakuba i rodziców.

 

2

O wiarę, nadzieję i miłość dla Moniki i Miłosza z okazji urodzin oraz opiekę Aniołów Stróżów i potrzebne Dary Ducha św. dla ich dzieci.

 1130

1

Do Opatrz. Bożej w int.  Marii z ok. 80 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie oraz błogosław. Boże dla męża, syna i córki z rodzinami./TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże  dla Joanny Michalak z ok. 40 rocz. urodzin i dla męża i dzieci. /TD/

1630

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + męża Jana Gendarz w 19 rocznicę śmierci.

1930

Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Dary Ducha św. dla Piotra Bulińskiego z ok. 30 rocz. urodzin oraz błogosław. dla żony Agnieszki.