<>

Plan odwiedzin duszpasterskich od 2 grudnia 2018 r. do 26 stycznia 2019 r.

              Niedziela, 2 12. 2018, godz. 14,3o 

  1. Floriana 1 d, c, b, a

  2. Floriana 2 a, b, c, d,  Floriana  4

  3. Wilsona 3,  1 Maja 7 a

Piątek, 7. 12. 2018, godz. 15,3o

  1. Wilsona 9, 5,  1 Maja  7 b

  2. Wilsona 14 c, b, a

  3. Wilsona 15 b, a

                 Sobota, 8. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Wilsona 12 – 4

  2. Wilsona 16 c, b, a

  3. Wilsona 18 c, b, a

             Niedziela, 9. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Szpitalna 22, 20, Wilsona  21 – 53

  2. Wilsona 36 – 54

  3. Wilsona 60 – 96                

                Piątek, 14. 12. 2018, godz. 15,3o                

  1. Wilsona 129 – 55

  2. Wilsona 126 – 98

  3. Matejki 27 – 1,  Grunwaldzka  1 – 23

         

          Sobota, 15. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Rakoniewskiego 1 – 41

  2. Rakoniewskiego 30 e – 2 d

  3. Rakoniewskiego 44 – 36

Niedziela, 16. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Wzgórze 28 a, 28, 16 b, 14 b, Polna

  2. Wzgórze 42 – 1

  3. Ustronie Leśne, Cicha

                     Piątek, 21. 12. 2018, godz. 15,3o     

  1. Damrota, Kościuszki  10 – 1

  2. Poniatowskiego 1 – 6 i  8, Miarki  1 – 6

  3. Mickiewicza 9 – 17

                     Sobota, 22. XII. godz. 14,3o

  1. Ogrodowa 2 i – 2 a, Janty 1 – 3

  2. Ogrodowa 1 h – 1 a

  3. Kopernika, Poniatowskiego 7 – 10, Kopernika 10                                                                                     


  Czwartek, 27. 12. 2018, godz. 15,3o                

  1. Mickiewicza 8 – 1

  2. Sienkiewicza 7 – 23, 14 – 36

  3. Sienkiewicza 1 – 5, Prusa  2, 4, 13

  4. Słoniny 12 – 2

    Piątek, 28. 12. 2018, godz. 15,3o                 

  1. Słoniny 13 – 3

  2. Słoniny 27 – 15, 18 – 14

  3. Żwirki i Wigury (od początku)

  4. Pocztowa 12 a, b, c

        Sobota, 29. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Pocztowa 12 d i  10

  2. Spółdzielcza 1 – 5

  3. Pocztowa 1 – 11,  8, 6, 2

  4. Pocztowa 4,  Spółdzielcza  10

           Niedziela,  30. 12. 2018, godz. 14,3o                     

  1. Spółdzielcza 8, 9

  2. Spółdzielcza 14 c, b, a,   i   12 b, a

  3. Spółdzielcza 6 c, b, a,   i   7 b, a

  4. Dębowa 12 – 42,   i   1 – 51

         Środa, 2. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Plater 59 – 79,   i   Dębowa  73 – 53,  i  78 – 44

  2. Plater 57 – 1

  3. Astrów (od końca)

  4. Wyspiańskiego (od końca)

                   Czwartek, 3. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Dworcowa 41 – 75 i  110 – 98,  Przemysłowa,

Dworcowa  96 – 40

  1. Dworcowa 34 – 30,   i   33 – 7

  2. Dworcowa 2 – 16

  3. Mieszka I 1 a, b

                    Piątek, 4. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 3 c, 3 d

  2. Mieszka I 3 b, 3 a

  3. Mieszka I 3 e,  5 e

  4. Mieszka I 5 b, 5a                                                                

                   Sobota, 5. 1. 2019, godz. 14,3o                           

  1. Mieszka I 5 d, 5 c

  2. Mieszka I 7 d, 7 c

  3. Mieszka I 7 b, 7 a

  4. Mieszka I 9 d, 9 c


                 Niedziela, 6. 1. 2019, godz. 14,3o               

  1. Mieszka I 9 b, 9 a

  2. Mieszka I 7 e, 9 e

  3. Paderewskiego 1 – 36

  4. Jęczmienna 41 – 65

Poniedziałek, 7. 1. 2019, godz. 15,3o              

  1. Jęczmienna 3 – 33

  2. Kwiatowa 1 – 33

  3. Stokrotki 1 – 31

  4. Różana 13 – 29

                   Wtorek, 8. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. 1 Maja 8 – 40

  2. 1 Maja 19 – 11,  i  6 – 2

  3. Chrobrego, Chopina

  4. Puszkina 5, 3, 1

                Czwartek, 10. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Puszkina 8,  Słowackiego

  2. Dąbrowskiego 1 – 32

  3. Szymanowskiego 1 – 26,  Wieniawskiego  26 – 1

  4. Kochanowskiego 3, 2, 1  i Stalmacha  3

                   Piątek, 11. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Kochanowskiego 6, 4,  i  Stalmacha  1

  2. Stalmacha 7,  Wita Stwosza  2

  3. Wita Stwosza 1,  Lompy  2

  4. Reymonta 2, 1

                   Sobota, 12, 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Reymonta 4, 3

  2. Lompy 6,  Wita Stwosza  4

  3. Lompy 4,  Stalmacha 2

  4. Krasickiego 5 a, b, c, d

         Niedziela, 13. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Krasickiego 5 e, f, g, h

  2. Krasickiego 5 i, j, k, l

  3. Krasickiego 2, 1

  4. Krasickiego 4, 3

               Poniedziałek, 14. 1. 2019, godz. 15,3o                              

  1. Dymka 3 – 63

  2. Dymka 2 – 46

  3. Wolności 106 – 54

  4. Wolności 49 – 19


                 Wtorek, 15. 1. 2019, godz. 15,3o         

  1. Wolności 50 – 4

  2. Wolności 51 – 95,  Chabrowa  5 – 11

  3. Wolności 1 – 17, (bez 11, 11 a, b, e)

  4. Wolności 11 e, b, a, Powstańców Śl. Plebiscytowa

                   Środa, 16. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Hlonda, Wolności  33 – 37,  Jagły

  2. Ogana 2 d, Broniewskiego  3 – 24

  3. Ogana 2 a, b, c

  4. Sokoła 3,  Sokoła  1 c, b, a

                   Czwartek, 17. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Sokoła 2 a, b, c

  2. Łubinowa, Wrzosowa, Koziełka 76 b, 76 a

  3. Spacerowa, Koziełka  1 – 25,  Klasztorna

  4. Akacjowa, Chmielna

                   Piątek, 18. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Koziełka 114 – 86

  2. Koziełka 29 – 69 (bez bloków), Karłowicza 3 – 31

  3. Koziełka 74 – 42

  4. Koziełka 4 – 40

     

Sobota, 19. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Moniuszki 2 – 18,Kossak – Szczuckiej,Brzechwy 2 – 16

  2. Koziełka 133 – 71

  3. Gryczana 17, 15, Chabrowa, Jaśminowa

  4. Koziełka 43 – 51

Niedziela, 20. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Koziełka 41 – 33

  2. Kwitka, Sienkiewicza  29

  3. Sienkiewicza 40 c, b, a

  4. Sienkiewicza 48 – 38  i  31

              Poniedziałek, 21. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Niepodległości 53 – 1

  2. Niepodległości 72 – 34

  3. Niepodległości 28 – 10, Szpitalna 1

  4. Niepodległości 75 – 55

                   Sobota, 26. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Niepodległości 103 – 77

  2. Niepodległości 120 – 74

  3. 3. Kolęda dodatkowa dla tych którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii.