<>

INTENCJE MSZALNE 16.09. – 23.09. 2018 R.

Niedziela – 16.09.

XXIV Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/ O dary  i łaski Ducha św. dla Liliany, o wzrost w mądrości, zdrowiu i łasce u Boga i ludzi.

  700

Do Bożego Mił. za ++dziadków Zofię i Franciszka Nosiadek, Elżbietę i Tomasza Kaszek.

  830

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Izabeli i Korneliusza Stelmach z ok. kolejnej rocz. śl. i potrzebne łaski dla córki i syna.

1000

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Mateusza z ok. 20 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny Cybulskich.

1130

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Anny i Ryszarda Golec      z ok. 50 r. ślubu i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. NMP  w int. Jana Pałasza z ok. 83 rocz. urodzin jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i zdrowie oraz potrzebne łaski na dalsze lata i błog. dla rodziny.

1630

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże dla rodziny: Łyko, Baranek i Pikul.

1930

Do Bożego Mił. za ++ Magdalenę i Gerarda Piecha, rodziców i dziadków, zięcia Piotra i ++ z pokrew.

Poniedziałek – 17.09.

Dzień powszedni

 700

/Klasztor/ Wolna int. Mszy św.

 700

Do Mił. Bożego za +mamę Reginę Gąsior w kolejną rocz. śm., rodziców Kaizerek i Gąsior, pokrew., dusze cz

 800

1

Do Mił. Bożego za + Jadwigę Kudzia w 30 dzień po śmierci.

2

Do Bożego Mił. za ++ Jadwigę i Jana, Rozalię i Wacława, Stanisława i Adama Lesińskich.

1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Łucję Skowrońską w 8 rocz. śmierci, jej synową Ewę, wujka Gabriela Skowrońskiego, teściów Zwierczyńskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

2

Do Bożego Mił. za + rodziców Stefanię i Maksymiliana, męża Jerzego, teściów Annę i Wiktora, dziadków z obu stron, siostrę Irenę, braci: Alfonsa i Eugeniusza, bratową Reginę.

Wtorek – 18.09.

Święto św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski i młodzieży

  700

Do Mił. Bożego za + Mariana Lewandowskiego w kolejną rocz. śm., jego żonę Stanisławę oraz ++ z pokrew.

  800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Wandę Nocoń w 2 rocz. śmierci ze wspomn. ++ jej dwóch mężów oraz ++ z rodzin Nocoń i Grychtoł.

2

Do Bożego Mił. za + babcię Paulinę Materny w kolejną rocz. śm. ze wspomn. + jej męża Wilhelma.

 1800

1

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla małż. Sabiny i Krzysztofa z ok. 25 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla córki Barbary z rodziną i radość życia wiecznego dla córki Katarzyny.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Henryki i Jana z ok. 40 rocz. śl. i błogosław. dla rodziny. /TD/

Środa –  19.09.

Dzień powszedni

  700

1

Do Mił. Bożego za ++Bronisławę Karplak, jej rodziców Edwarda i Teresę Kowol, teścia Mikołaja Karplak oraz + z pokrew. obu stron.

2

Do Bożego Mił. za + Władysławę Jaworską, Jana i Stefanię i dusze w czyśćcu cierpiące.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Helenę Damboń w kolejną rocz. śm., jej męża Józefa, Teodora Hein, dusze w cz. cierp.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Małgorzaty Janeckiej z ok. 80 rocz. urodzin i dla zięcia Michała z okazji kolejnej rocz. urodzin. /TD/

1800

1

Do Bożego Mił. za ++ Annę i Pawła Biskupek na pamiątkę urodzin.

2

Do Bożego Mił. za ++ Karola i Martę Płaszczyk, ich syna Rafała, synową Urszulę i wnuka Andrzeja.

Czwartek – 20.09.

Wspomnienie śś. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

 700

Do Bożego Mił. za + Marię Wosz od Piotra i Małgorzaty Kulik.

 800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Franciszka Kubiczek na pam. urodzin, bratową Jolantę Kubiczek, męża Eugeniusza Nogły, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

2

Do Bożego Mił. za + ojca Alojzego Kisiel w kolejną rocz. śmierci ze wspomnieniem + żony Marii i pokrew.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Jana Smętek w rocz. śmierci, ++ z rodzin: Smętek, Miczka, Wnęk, Frydel, Frey i Molenda.

2

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Matyldę i Ryszarda Grzywok, Antoninę i Henryka Przybyła, wnuczkę Katarzynę i pokrew.

3

Do Bożej Opatrz. w int. Magdaleny Wydra z ok. 18 rocz. urodzin jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najsw , błogosławieństwo Boże i dary Ducha św. .

Piątek – 21.09.

Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

   700

Do Opatrz. Bożej w int. ks. Łukasza Płaszewskiego z okazji urodzin o Boże błogosław., opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św.

   800

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Helenę i Jerzego Nalepów w kolejne rocznice śmierci.

 1630

1

Do Opatrz. Bożej w int. Amelii Marianny Gralak o opiekę Aniołów Stróżów i błogosław. Boże z okazji chrztu św. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.

2

Do Mił. Bożego za + Mariolę Szymecką od społeczności przedszkola „Świetełko”.

 1800

1

Do Bożej Opatrz. w int. małż. Izabeli i Tomasza Rzepa z ok. 27 rocz.  jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i potrzebne łaski oraz o dary Ducha św. dla dzieci. 

2

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + mamy Anieli Erfurt w 3 rocz. śmierci

Sobota –22.09.

Dzień powszedni

   700

1

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże dla rodziny Urbańskich oraz o dary Ducha św. i potrzebne łaski dla córki Katarzyny z ok. 20 rocz. urodzin.

2

Do Bożej Opatrz. w int. Zbigniewa Kwiatkowskiego z ok. 50 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najsw , zdrowie i błogosław. Boże na dalsze lata życia.

   800

1

Do Mił. Bożego za + brata Marka Kazula w rocz. śmierci, braci: Jerzego i Mariana, rodziców Zofię i Stefana, bratową Mariannę i ++ bliskich krewnych.

2

Do Bożego Mił. za + żonę Józefę Michalik w 10 rocz. śmierci, jej siostrę Zofię Zub, szwagierkę Zofię Miedzińską, rodziców Michalik i Wnuk, zięcia Zbigniewa.

3

Do Mił. Bożego za + mamę Jadwigę w 5 rocz. śmierci, ojca Tadeusza i wszystkich ++ z rodziny Okulewicz    i Krzykwa.

 1800 

1

Do Bożej Opatrz. z podziękowaniem za wspólnie przeżyte 50 lat w małżeństwie Józefa i Krystyny Woźnica z prośbą o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw. zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Barbary i Adama Rams z okazji 40 rocz. ślubu i dla całej rodziny. /TD/

Niedziela – 23.09.

XXV Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/ Przez wstaw. św. o. Pio w intencji nawrócenia męża.

 700

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + Gabrieli Bismor, jej męża Alojzego i syna Floriana, ++ krewnych.

 830

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Emilii Cich z ok. 90 rocz. urodzin. /TD/

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Franciszki Parchatko z ok. 97 rocz. urodzin.

1130

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Hildegardy i Andrzeja Święcik  z ok. 40 r. ślubu i potrzebne łaski dla córki i syna z rodzinami. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. NMP  w int. Małgorzaty Woźnica  z ok. 70  rocz. urodzin jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i zdrowie oraz potrzebne łaski dla rodziny./TD/

1630

1

Do Mił. Bożego za + tatę Stanisława Muciek w 1 rocz. śmierci, jego żonę Magdalenę, ich rodziców oraz Stanisławę i Józefa Galara.

2

Do Bożego Mił. za + Franciszka Kaczmarka na pamiątkę urodzin.

1930

Do Bożego Mił. za ++ ojca Wacława Latos na pamiątkę urodzin i w 6 rocz. śmierci, mamę Jadwigę, brata Andrzeja, ++ dziadków i pokrewieństwo.