<>

INTENCJE MSZALNE 05.08. – 12.08. 2018 R.

Niedziela – 05.08.

                   XVII Niedziela Zwykła

 

  700

/Szpital/

  700

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski  z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Soni Chruśnik  z ok. 25 rocz. urodz. i Tomasza z okazji     23 rocz. urodz. oraz o potrzebne łaski dla Dawida. 

  830

Do Mił. Bożego za ++ siostrę Michalinę Olszowską w 5 rocz. śmieci, jej męża Jana, rodziców Julię i Jana, Zofię Strzała i pokrewieństwo.

1000

Do Bożego Mił. za ++ mamę Lidię Baron w 4 rocz. śmierci, jej męża Alfreda, ++ krewnych z rodzin Baron i Gładysz.

1130

1

Przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Marysi Rams z ok. 2 rocz. urodz., jej brata Macieja o opiekę Matki Najśw. i Aniołów Stróżów oraz o błogosław. Boże i potrzebne łaski dla rodziców.

3

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę i dary Ducha św. dla Michała Musiał z ok. 18 rocz. urodzin oraz dla brata i rodziny.

1930

Do Mił. Bożego za ++ męża Henryka Spyra w 2 rocz. śmierci oraz jego rodziców Łucję i Wilhelma.

Poniedziałek – 06.08.

Święto Przemienienia Pańskiego

 700

Do Bożego Mił. za + mamę Gertrudę Paprotny, ojca Jerzego, dziadków Ring, Paprotny i rodzeństwo.

 800

1

Do Mił. Bożego za + Jana Mazurek w 8 rocznicę śmierci.

2

Do Bożego Mił. za + Henryka Świerk od sąsiadów z ul. Mieszka I 3D.

3

DO Mił. Bożego za + Mieczysława Kamyk od sąsiadów z ul. Mieszka I 3B.

1800

Do Mił. Bożego za +  ciocię Marię Saraczyński ze wspomnieniem + jej męża Daniela.

Wtorek – 07.08.

Dzień powszedni

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ męża Józefa Tkocz w kolejną rocz. śmierci,  rodziców Anastazję i Konstantego Tkocz oraz Irenę i Aleksandra Kołodziej.

2

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + Anieli Sgolik od sąsiadki Skapczykowej.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Andrzeja Dubiel od wujka Józefa z rodziną.

2

Do Bożego Mił. za + Floriana Bismor w 30 dzień po śmierci.

 1800

Do Mił. Bożego za ++ Gertrudę Szyguła w 21 rocz. śmierci, jej męża Józefa, rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ z pokrew. Szyguła i Pindur.

Środa –  08.08.

Wspomnienie św. Dominika, prezb.

  700

Do Bożej Opatrz. za wstaw. MB NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Katarzyny z ok. urodz. potrzebne łaski dla jej rodziny.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Damazego Kutyła w 2 rocznicę śmierci.

2

Do Bożego Mił. za + Krystynę Władyczak od sąsiadów z ul. Stwosza 1.

1400

W intencji nowożeńców: Szymon Michalski – Barbara Kostecka

1800

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Pawła Roj na pamiątkę urodz., jego ++ rodziców Marię i Pawła, teściów Bertę i Ryszarda Nosiadek.

Czwartek – 09.08.

Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża(Edyty Stein), dz. i męcz., patr.Europy

 700

1

Do Mił. Bożego za + Helenę Kasprzak w 5 rocznicę śmierci.

 

2

Do Bożego Mił. za + Zygmunta Knapik od kuzynki Teresy.

 800

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. św. Józefa w int. rodzin Ewy i Piotra o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz dary Ducha św. i opiekę Aniołów Stróżów dla ich dzieci.

1300

W intencji nowożeńców: Miłosz Górecki- Aleksandra Kowol

1800

Do Mił. Bożego za + babcię Stanisławę Pisula w kolejną rocz. śmierci, jej męża Juliusza, synów Henryka i Józefa oraz ++ z rodzin Saniak, Pisula i Pindur.

Piątek – 10.08.

Święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz.

   700

Do Bożej Opatrz. w int. Daniela z ok. 8 rocz. urodzin o opiekę Matki Najśw. i Aniołów Stróżów oraz błogosław. Boże i potrzebne łaski dla niego i rodziców.

   800

1

Do Bożego Mił. za ++ męża Floriana Góreckiego w 30 rocz. śm., mamę Martę, dziadków Zygfryda i Albinę Góreckich, teściów Karola i Małgorzatę Duda, szwagra Bogdana Szymańskiego.

2

Do Mił. Bożego za + Adelajdę Wiertelorz w kolejną rocz. śmierci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + brata Józefa Rusin w rocz. śmierci, męża Józefa, rodziców i teściów oraz ++ krewych z rodzin: Rusin, Nowak, Kwitek i Hankus.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Marioli i Tomasza o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz o światło Ducha św. i potrzebne łaski dla ich synów.

Sobota –11.08.

Wspomnienie św. Klary, dz.

   700

Do Mił. Bożego za + Krystynę Janinę Filipiuk od Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza.

   800

Do Mił. Bożego za + męża Józefa Borsuk, jego ojca Leona i ++ z pokrew. Szendzielorz, Mateja i Magnor.

 1300

W intencji nowożeńców: Adam Świtała -Agata Hyla

 1800 

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Stanisławę i Aleksandra Łakus na pam. 110 rocz. ur. mamy oraz ++ braci: Tadeusza i Ryszarda.

2

Do Bożego Mił. za + Franciszka Kaczmarek w 30 dzień po śmierci.

Niedziela – 12.08.

XIX Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego za ++ braci: Janusza i Leona Knor, Franciszka Stalisz i bratową Czesławę.

 830

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla małż. Wiolety i Grzegorza w 10 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla syna Franciszka z ok. 6 rocz. ur. i córki Antoniny.

1000

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Jerzego z ok. 75 rocz. urodzin i całej rodziny./TD/

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Krystyny i Joachima Pieruszka  z ok. 50 r. ślubu i potrzebne łaski dla syna, synowej i wnuczki ./TD/

1130

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Bogumiła Małek  z ok. 60 rocz. urodz. i potrzebne łaski dla żony i syna. /TD/

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Lucyny i Andrzeja z ok. 40 rocz. śl., syna Sebastiana i Jolanty z ok. 14 rocz. śl., córki Agnieszki i Roberta z ok. 12 rocz. śl. i potrzebne łaski dla ich dzieci./TD/

1930

Do Mił. Bożego za ++ tatę Adama Pogorzelczyka w 6 rocz. śmierci, mamę Barbarę, siostrę Ewę i jej męża, dziadków Józefa i Matyldę, Franciszka Piekiełko i Andrzeja Giereś.