OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17. 06. 2018 – 24. 06. 2018

Gdy przychodzimy po całym tygodniu pracy w niedzielę na Mszę świętą, Bóg chciałby ten czas wykorzystać, dając nam jak najwięcej. To właśnie tutaj On, Siewca, będzie chciał siać swoje słowo w naszych sercach. On wie, że niektórzy z nas są jak gleba żyzna, niektórzy jak gleba piaszczysta, a inni to po prostu kamienie. Jednak Boski Siewca się nie męczy, sieje swoje ziarno we wszystkich i oczekuje, że wydamy plony. Stawajmy się przed Nim najlepszą glebą, na jaką nas stać, pozwólmy, żeby zasiane dzisiaj słowo mogło w nas przynosić jak najbogatsze plony.

 

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 

 1. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 16,00 serdecznie zapraszamy.

 2. Błogosławieństwo dla wyjeżdżających na wakacje od dziś po każdej Mszy św. niedzielnej.

 3. Zespół charytatywny zapraszamy na Mszę św. W poniedziałek o 18,00 a po niej spotkanie w salkach.

 4. Krąg Biblijny ma spotkanie w środę o godz. 19,00 w salkach.

 5. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę św. w czwartek o godz. 18,00 i na spotkanie w salkach.

 6. Mężczyzn zapraszamy na kolejne spotkanie „Bractwa św. Józefa” w czwartek o 18,00 Mszaw. a po niej spotkanie w salkach.

 7. Przedszkole „Światełko” ma zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w czwartek o 16.30. W związku z tym Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 8,30 do 16,00. Okazja do spowiedzi będzie od 10,00 do 12,00  i od 15,00 do 16,00.

 8. Msza na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8,00.

 9. Ojców z okazji Dnia Ojca zapraszamy na Mszę św. w piątek 22 czerwca o godz. 18,00 i na spotkanie po Mszy w salkach lub na ogrodach farskich.

 10. Zapraszamy na męskie oblężenie Jasnej Góry, czyli 2 Narodową Pielgrzymkę Mężczyzn do MB Częstochowskiej. Szczegóły na plakatach.

 1. Zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w dniach od 28 do 31 lipca, przyjmujemy wraz z zaliczką w kancelarii do końca czerwca.

 2. Intencje Mszy św., które księża odprawią na wakacjach można składać w kancelarii. W kancelarii lub z tyłu kościoła do koszyczka specjalnie przygotowanego można składać intencje, które będą omadlane w trakcie pieszej pielgrzymki do Częstochowy.

 3. Pielgrzymka parafialna do Gietrzwałdu w dniach od 20 do 22 sierpnia tego roku. Szczegóły i zapisy wraz z zaliczką w kancelarii parafialnej.

 4. III Archidiecezjalna Pielgrzymka chorych i niepełnosprawnych do Lourdes odbędzie się w dniach od 5 do 13 maja 2019 r. Szczegóły na plakatach.

 5. Bóg zapłać za złożoną dziś ofiarę. Kolekta w przyszłą niedzielę na budowę kościoła św. O. Pio.

 

 

„Najwięcej jesteśmy podobni do Boga, kiedy przebaczamy bliźnim.”    

                                         

                                                         św. Faustyna Kowalska