<>

INTENCJE MSZALNE 17. 06. – 24. 06. 2018 R.

Niedziela – 17.06.

XI Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

O opiekę Matki Najśw., Aniołów Stróżów i dary Ducha św. dla wnuków i ich rodziców.

  830

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. NMP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, błogosław. i dary Ducha św. dla Sabiny z ok. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziców i brata.

1000

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP w int. małż. Joanny i Łukasza Michalak z ok. 10 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i dary Ducha św. oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla córki Zosi i syna Jasia.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Katarzyny Dudło z okazji 75 rocz. urodz. i potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

3

Do Bożej Opatrz. w int. Moniki Wrębiak z ok. 18 rocz. urodz. z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. Boże błogosław. i dary Ducha św..

1130

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. św. Barbary w int. Władz, Samorządowców i Mieszkańców naszego miasta.

1630

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Małgorzatę i Henryka Grymel na pam. urodz. oraz + Marię Grymel-Macioł w rocz. śmierci.

1930

Do Mił. Bożego za + Teresę Skutela w 30 dzień po śmierci.

Poniedziałek – -18.06.

Dzień powszedni

 700

/Klasztor/ Do Mił. Bożego za + Henryka Sroka od Krystyny z rodziną.

 700

Do Mił. Bożego za ++ Stefana Klonowskiego w 29 rocz. śmierci i Henrykę Klonowską w 4 rocz. śm. od synów z rodzinami.

 800

1

Do Mił. Bożego za + męża Janusza Janowskiego, teściów Janowskich, Wacława Daniluka i dusze w cz. cierp.

2

Do Bożego Mił. za ++ męża Józefa w rocz. śm., jego rodziców i braci, krewnych z rodzin Michalik i Chruśnik

1800

1

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Henryka Skubela w 1 rocz. śmierci

2

Do Bożego Mił. za ++ Józefa Szarf w 3 rocz. śm., jego rodziców Augustynę i Edmunda, siostrę Reginę, kuzynkę Irenę, ++ z rodzin: Wójtowicz, Napieracz, Socha, Kornakowski, Dronka, Kardas, Kwaśniok i sąsiad.

Wtorek – 19.06.

Dzień powszedni

  700

Do Bożego Mił. za + Danutę Myca-Charyszyn w 30 dzień po śmierci.

  800

1

Podziękowanie Bożej Opatrz. i NMP za otrzymane łaski, błogosław. i wszelkie dobro w 20 rocz. ślubu Janusza i Lidii Mierzwa z prośbą o dalsze łaski dla małżonków, syna i całej rodziny.

2

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + ojca Tadeusza w 30 dzień po śmierci.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP w int. małż. Haliny i Cyryla z ok. 40 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie na dalsze lata oraz potrzebne łaski dla syna i córki z rodzinami. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. w int. Karoliny z ok. 20 rocz. urodz. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św.

Środa –  20.06.

Dzień powszedni

  700

1

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Jana i Zuzannę Zawistowskich, ++ z pokrew. obu stron i dusze w cz. cierp.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże dla Henryka i Katarzyny z ok. urodz. i potrzebne łaski dla rodziny.

  800

1

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Marię i Maksymiliana Zipzer, synów: Maksymiliana i Henryka, pokrew.

2

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Mirosława Kasprzykowskiego w 3 rocz. śmierci, jego rodziców, brata, rodziców Skrzypek, braci i siostry.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Bertę i Romana Szolc, ich córkę Krystynę, syna Ernesta, zięcia Bernarda Wąsik i Eryka Kałuża, ++ z pokrew. Siedlaczek i Szolc.

2

Do Mił. Bożego za +męża, ojca i dziadka Romana Kowol, ojca Jana, teściów Emila i Annę oraz szwagrów: Alfreda, Pawła i Ernesta, dziadków z obu stron.

Czwartek – 21.06.

Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

 700

Do Opatrz. Bożej w int. Ryszarda Reich z ok. urodzin o opiekę Matki Najśw., zdrowie i potrzebne łaski.

 800

Do Mił. Bożego za ++ mamę Pelagię Szulc w 60 rocz. śmierci i ojca Pawła w kolejną rocz. śmierci.

1300

W intencji nowożeńców: Patryk Majorczyk – Karolina Szlezingier

1630

Do Opatrz. Bożej w int. dzieci przedszkola „Światełko” z racji kończącego się roku szkolnego.

1800

1

Przez wstaw. MB Bolesnej w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 

2

Do Mił. Bożego za + tatę Jana Chudoba ze wspomn. + mamy Emy oraz braci Andrzeja i Norberta.

Piątek – 22.06.

Dzień powszedni

   700

1

Do Mił. Bożego za + Ludwika Cupok ze wspomn. + jego żony Elfrydy i syna Jana.

2

O błogosław. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. dla Karoliny z ok. kolejnej rocz. urodzin.

   800

Do Bożej Opatrz. w int. dzieci, nauczycieli i katechetów z racji kończącego się roku szkolnego.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Wojciecha i Sabiny, Rafała i Agnieszki, Jakuba i Doroty z ok. kolejnych rocz. ślubu o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże oraz dary Ducha św. i opiekę Aniołów Stróżów dla ich dzieci.

2

Do Mił. Bożego za + Annę Woźnica w kolejną rocz. śmierci i + jej męża Engelberta.

3

Do Bożego Mił. za ++ Walentego Jezusek na pam. urodzin, jego rodziców Łucję i Maksymiliana, teściów Annę i Alojzego Jarczyk, dziadków Martę i Pawła Hasa.

4

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. św. Józefa w int ojców naszej parafii o Boże błog. i potrzebne łaski.

Sobota –23.06.

Dzień powszedni

    700

1

Do Bożego Mił. za + brata Kazimierza Napieracz w kolejną rocz. śmierci.

2

Do Bożego Mił. o przebłaganie i błaganie o pomoc i światło Ducha św. dla Teresy i jej dobroczyńców oraz o życie wieczne dla ++ rodziców Elfrydy i Pawła i ++ krewnych.

    800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry.

2

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Agnieszkę i Adama, siostry: Janinę, Stefanię, Genowefę, Bronisławę i Teodorę oraz + męża Jana Kondziołka.

 1300

W intencji nowożeńców: Sebastian Hajduk – Tamara Tucka

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Annę i Adolfa Neudek, teściów Marie i Teodora Sznapka, braci, siostry i ++ z pokrew. obu stron.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Katarzyny i Rafała Mikołajewskich  z okazji 10 rocz. ślubu oraz o dary Ducha św. i opiekę Aniołów Stróżów dla ich dzieci: Mai, Igi i Igora.

Niedziela – 24.06.

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego za ++ Damiana, Wilhelma, Zbigniewa, Marka, Kamila, Róże, Zofię, Weronikę i Pawła.

 830

Do Mił. Bożego za ++ Jana Skowron z ok. imienin oraz Tadeusza Cwajna z okazji Dnia Ojca, ++ z rodzin: Cwajna, Skowron, Cichecki i Karliński.

1000

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP w int. Dominika z ok. 10 rocz. urodzin i jego mamy Agnieszki z ok. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie i dary Ducha św.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Katarzyny Ceremuga z okazji 50 rocz. urodz. i potrzebne łaski dla męża, syna i córki. /TD/

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, błogosław. Boże i zdrowie dla małż. Barbary i Adama Moskal z ok. 25 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla syna Jakuba i córki Klaudii. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. w int. Szymona Kędzierskiego z ok. 18 rocz. urodzin jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę, błogosław. Boże, dary Ducha św. w dorosłym życiu oraz potrzebne łaski dla brata, rodziców i rodziny.

1630

O opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Jakub Kubaszak, Szymon Czerwiński, Hanna Lipert, Krzysztof Jendryczko oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Aliny Kempny z okazji 70 rocz. urodz. i potrzebne łaski dla mamy Stefanii, córek z mężami, wnuczek i wnuka.