OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4. 02. 2018 – 11. 02. 2018

Świat naznaczony jest chorobami, wypadkami, tragicznymi splotami wydarzeń. Nawet wiara nie zdoła uchronić nas przed doświadczeniem poważnych kryzysów. Jednak nam, którzyśmy usłyszeli Dobrą Nowinę i przyjęli jej moc, dane jest światło nadziei płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa. To światło jest wszystkim niezbędne do życia, dlatego świadomi rozmiarów ludzkiego bólu i rozpaczy, jako chrześcijanie stawajmy się szafarzami nadziei, która podnosi i leczy złamanych na duchu.

 

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 

 

 1. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

 2. Poświęcenie chleba i soli w poniedziałek, we wspomnienie św. Agaty, w czasie każdej Mszy św.

 3. Seniorów zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek o godz. 8.00 a potem na spotkanie w salkach.

 4. Nabożeństwo przez wstawiennictwo MBNP w środę po Mszy wieczornej. Prośby i podziękowania składamy do skarbony przy obrazie MBNP.

 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 8.30 do 18.00. Okazja do spowiedzi od 10.00 do  12.00  i od 15.00  do 18.00.

 6. Z racji ferii zimowych Mszy św. szkolnej w piątek nie będzie.

 7. Światowy Dzień Chorego przypada 11 lutego. W naszej parafii obchodzić go będziemy w sobotę 10.02. O 10.00 Msza św. w intencji chorych i starszych parafian. W czasie Mszy św. udzielimy sakramentu Namaszczenia chorych. Prosimy o umożliwienie chorym udziału w tej Mszy. Jeżeli ktoś nie miałby samochodu, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii, wtedy zorganizujemy pomoc. Po Mszy św. będzie spotkanie w salkach.

 8. Piesza pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w dniach od 28 do 31 lipca.

 9. Odpust parafialny  będziemy świętować 18 lutego. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Tomasz Radkowski, nasz były wikariusz.

 10. Parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 25 do 28 lutego.

 11. Bóg zapłać za złożoną dziś ofiarę. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

 

„Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje.”                                                                     

Ezop