<>

Intencje 10.01.2016 – 17.01.2016

Niedziela – 10.01
Święto Chrztu Pańskiego

700

 1. Szpital/ Intencja Mszy Św. zarezerwowana.
 2. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie dla Doroty i Eryka z ok. 35 rocz. ślubu.

830

 1. Do Opatrz. Bożej w int. Teresy Matysek z ok. 65 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. zdrowie i błogosławieństwo Boże. /TD/

1000

 1. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże dla Dominiki i jej rodziny.

1130

 1. Do Bożej Opatrz. w intencji Parafian.
 2. Do Mił. Bożego za + Eryka Szczygieł w 19 rocz. śmierci, + żonę Małgorzatę oraz ++ z rodzin Szczygieł, Szombierski i Nowak.

1630

 1. Do Mił. Bożego za + mamę Rozalię Rojowiec, jej męża Waldemara, rodziców Antoniego i Eufemię Grzesiczek, braci, siostry, bratową, szwagrów oraz teściów Józefa i Emmę Rojowiec.

1930

 1. Do Mił. Bożego za + męża Eugeniusza Bednarza w 3 rocz. śmierci ze wspomn. + syna Roberta.

Poniedziałek – 11.01
Dzień powszedni

700

 1. Klasztor/ Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opieke, zdrowie i błogosław. Boże dla p. Ludwiki z ok. 70 rocz. urodz. i potrzebne łaski dla rodziny. /TD/
 2. Do Bożej Opatrz. w int. Henryka i Janusza z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ teściów Elżbietę i Emila Pyrchała, rodziców Marię i Jana Garcorz oraz + męża Eryka Pyrchała.

1800

 1. Do Bożego Mił. za ++ rodziców Annę i Józefa Górecki, brata Stanisława, jego żonę Lidię, męża Wojciecha Gwozdek oraz ++ z pokrewieństwa Górecki, Mazur, Gwozdek i Grzesiczek.

Wtorek – 12.01
Dzień powszedni

700

 1. Do Bożej Opatrz. w int. p. Zofii z okazji urodzin o Boże błogosław., zdrowie i opiekę Matki Najśw.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ rodziców Zofię i Józefa Kiszka w kolejne rocz. śmierci oraz + ich syna Andrzeja.
 2. Do Bożego Mił. przez wstaw. Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Jana Pawła II o łaskę zdrowie dla męża Eugeniusza.
 3. Do Mił. Bożego za + Stefana Losza w 30 dzień po śmierci.

1800

 1. Do Opatrz. Bożej w int. Krystiana Kentnowskiego z okazji 18 rocz. urodz. jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św.

Środa- 13.01
Dzień powszedni

700

 1. Do Mił. Bożego za ++ Juliannę Karlińską w 7 rocz. śmierci, Romana Karlińskiego, Marka Micka i Jana Skowrona oraz ++ z rodzin: Karliński, Łuszczyński i Urbanów.
 2. Do Bożego Mił. za + Joannę Kostrubała na pamiątkę urodzin.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ mamę Annę Szaruga w 20 rocz. śmierci, ojca Antoniego i dziadków z obu stron.

1800

 1. Przez wstaw. MB Fatimskiej w int. Ojca św., bpów, kapłanów, Słuchaczy Radia Maryja i czcicieli MB Fatim.
 2. Do Mił. Bożego za ++ rodziców Alinę i Stanisława Turlejski, pokr. Turlejski, Sewerynek i dusze w czyśćcu.

 

Czwartek – 14.01
Dzień powszedni

700

 1. Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Alfreda Cupok na pamiątkę urodzin.

800

 1. Do Mił. Bożego za ++ Elżbietę Sałata w 25 rocz. śmierci, jej męża Stanisława, rodziców Marię i Franciszka Kucharczyk, teściów Annę i Piotra Sałatów oraz ++ rodzeństwo z obu stron.
 2. Do Bożego Mił. za ++ rodziców Annę i Gerarda Twardawa, brata Bernarda, dziadków z obu stron, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

1800

 1. Do Bożego Mił. za ++ mamę Czesławę Morgaś w 35 rocz. śmierci, ojca Michała, Irenę Morgaś, brata Tadeusza, szwagra Zenona i bratową Bożenę.

Piątek – 15.01
Dzień powszedni

700

 1. Do Bożego Mił. za + Jadwigę Borczyk w 30 dzień po śmierci.

800

 1. Do Bożej Opatrz. w int. Małgorzaty z ok. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla męża, syna i całej rodziny.

1630

 1. Do Bożego Mił. za ++ dziadków Joannę i Pawła Lenża.

1800

 1. Do Mił. Bożego za + Stefanię Kraka w 3 rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin.

Sobota – 16.01
Dzień powszedni

700

 1. Do Mił. Bożego za ++ Jana i Gertrudę Szołtysek oraz ++ ich rodziców.

800

 1. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Aleksandry z ok. 50 rocz. urodz. oraz męża, córki i rodziny. /TD/
 2. Do Dobrego Boga w int. Bernarda z ok. urodz. o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże
 3. Do Mił. Bożego za + Mirosława Grudzińskiego w 1 rocznicę śmierci.

1200

 1. W intencji nowożeńców: Frączek Kamil- Kowalczyk Sonia

1800

 1. Do Mił. Bożego za + męża Jana Gendarza w 16 rocznicę śmierci.

Niedziela – 17.01
II Niedziela Zwykła

700

 1. Szpital/ Intencja Mszy Św. zarezerwowana.
 2. Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Zofii z ok. 70 rocz. urodzin i całej rodziny. /TD/

830

 1. Do Mił. Bożego za + Stanisławę Gębicką w 4 rocz. śmierci oraz ++ męża Stefana i syna Grzegorza.

1000

 1. Do Opatrz. Bożej w int. Zosi Śmieji z okazji 1 rocz. urodzin i chrztu św. o opiekę Aniołów Stróżów, błogosław. Boże dla niej, brata Darka, rodziców i rodziców chrzestnych.
 2. Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. o Boże błogosław., zdrowie i potrzebne łaski dla Kazimierza z okazji urodzin.

1130

 1. Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Jolanty i Zbigniewa Przybyła z ok. 35 rocz. ślubu i dla rodziny. /TD/
 2. Do Opatrz. Bożej w int. małż. Marii i Przemysława z ok. 50 rocz. ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte wspólnie lata z prośbą o opiekę Matki Najśw. zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski dla córek z rodzinami. /TD/

1630

 1. Do Mił. Bożego za ++ rodziców Dolores i Waltra Gendarz w 30 rocz. śmierci ze wspomnieniem ++ dziadków Helenę i Wilhelma Gendarz.

1930

 1. Do Bożego Mił. za + mamę Teresę Dziewierską w kolejną rocz. śmierci, męża Apolinarego oraz ++ z pokrewieństwa Dziewierski, Kudaj, Spyra i Zaremba.