<>

Plan odwiedzin duszpasterskich 2017/2018

     Plan odwiedzin duszpasterskich 2017/2018                       

                   Piątek, 1. 12. 2017, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 1 b, 1 a 

  2. Mieszka I  3 d, 3 c

  3. Mieszka I  3 a, 3 b

Sobota, 2. 12. 2017, godz. 14,3o

  1. Mieszka I 5 e, 3 e

  2. Mieszka I 5 c, 5 d

  3. Mieszka I 5 a, 5 b

             Niedziela, 3 12. 2017, godz. 14,3o 

  1. Mieszka I 7 c, 7 d

  2. Mieszka I 7 a, 7 b

  3. Mieszka I 9 c, 9 d

                 Piątek, 8. 12. 2017, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 9 a, 9 b

  2. Mieszka I 9 e, 7 e

  3. Paderewskiego 36 – 1

 

                 Sobota, 9. 12. 2017, godz. 14,3o

  1. 1 Maja 40 – 8

  2. 1 Maja 2 – 6  i  11 – 19

  3. Jęczmienna 65 – 41

                   Niedziela, 10. 12. 2017, godz. 14,3o          

  1. Różana, Jęczmienna  33 – 3

  2. Kwiatowa 33 – 1

  3. Stokrotki 25 – 1                                                                      

                Piątek, 15. 12. 2017, godz. 15,3o                

  1. Chopina, Chrobrego

  2. Puszkina 1, 3, 5

  3. Słowackiego, Puszkina  8

                    Sobota, 16. 12. 20176, godz. 14,3o

  1. Dąbrowskiego 32 – 1  

  2. Wieniawskiego 1 – 26,  Szymanowskiego 26 -1

  3. Stalmacha 3, Kochanowskiego 1, 2, 3

                  Niedziela, 17. 12. 2017, godz. 14,3o

  1. Stalmacha 1, Kochanowskiego  4, 6

  2. Wita Stwosza 2,  Stalmacha  7

  3. Lompy 2, Wita Stwosza   

                       Środa, 27. 12. 2017, godz. 15,3o        

  1. Reymonta 1, 2

  2. Reymonta 3, 4

  3. Wita Stwosza 4,  Lompy  6

  4. Miarki 6 – 1, Poniatowskiego  8  i  6  – 1

                     Czwartek, 28. 12. 2017, godz. 15,3o

  1. Stalmacha 2,  Lompy  4

  2. Krasickiego 5 d, c, b, a

  3. Krasickiego 5 h, g, f, e

  4. Krasickiego 5 l, k, j, i

                     Piątek, 29. 12. 2017, godz. 15,3o

  1. Krasickiego 1, 2

  2. Krasickiego 3, 4

  3. Wolności 54 – 106

  4. Wolności 19 – 49

    Sobota, 30. 12. 2017, godz. 14,3o                 

  1. Chabrowa 11, 9, 7, 5,  Wolności  95 – 51

  2. Wolności 4 – 50

  3. Dymka 63 – 3

  4. Dymka 46 – 2

 

        Wtorek, 2. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Wolności 17 – 1 (bez 11, 11 a, b, e)  

  2. Plebiscytowa, Powst. Śląskich, Wolności 11, a, b, e

  3. Jagły, Wolności 37 – 33, kard. Hlonda

  4. Cicha, Ustronie Leśne

            Środa, 3. 1. 2018, godz. 15,3o                     

  1. Wzgórze 1 – 42

  2. Polna, Wzgórze 14 b, 16 b, 28, 28 a

  3. Rakoniewskiego 36 – 42

  4. Rakoniewskiego 2 d, – 30 e

         Czwartek, 4. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Rakoniewskiego 41 – 1

  2. Grunwaldzka 23 – 1, Matejki  1 – 27

  3. Wilsona 98 – 126

  4. Wilsona 55 – 129

                   Piątek, 5. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Wilsona 96 – 60

  2. Wilsona 54 – 36

  3. Wilsona 53 – 21, Szpitalna  20, 22

  4. Wilsona 18 a, b, c

                                                                                         

         Sobota, 6. 1. 2018, godz. 14,3o                         

  1. Wilsona 15 a, b

  2. Wilsona 4 – 12,  16 a, b, c

  3. Wilsona 14 a, b, c 

  4. Floriana 1 a, b, c, d

                   Niedziela, 7. 1. 2018, godz. 14,3o

  1. 1 Maja 7 b,  Wilsona  5, 9

  2. 1 Maja 7 a, Wilsona 3

  3. Floriana 4, Floriana 2 d, c, b, a 

  4. Jaśminowa, Chabrowa, Gryczana 15, 17

           Poniedziałek, 8. 1. 2018, godz. 15,3o              

  1. Broniewskiego 24 – 3,  Ogana 2 d

  2. Ogana 2 c, b, a

  3. Sokoła 1 a, b, c,  Sokoła 3

  4. Sokoła 2 c, b, a

                   Wtorek, 9. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Niepodległości 77 – 103

  2. Niepodległości 74 – 120

  3. Niepodległości 32 – 72

  4. Szpitalna 1, Niepodległości 10 – 28

                                                                                         

                    Środa, 10. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Niepodległości 1 – 53

  2. Niepodległości 55 – 75

  3. Brzechwy 16 – 2, Kossak – Szczuckiej, Moniuszki 18 – 2

  4. Chmielna, Akacjowa

                   Czwartek, 11. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Ks. Koziełka 33 – 41  

  2. Sienkiewicza 40 a, b, c

  3. Sienkiewicza 29, Kwitka

  4. Sienkiewicza 31 i  38 – 48   

         Piątek, 12, 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Klasztorna, Ks. Koziełka 25 – 1, Spacerowa

  2. Ks. Koziełka 51 – 43  

  3. Ks. Koziełka 40 – 4  

  4. Ks. Koziełka 42 – 74

         Sobota, 13. 1. 2018, godz. 14,3o

  1. Karłowicza 31 – 3, Ks. Koziełka 69 – 29 (bez bloków)

  2. Ks. Koziełka 86 – 114

  3. Ks. Koziełka 71 – 133  

  4. Janty 3 – 1,  Ogrodowa  2 a – i

Niedziela, 14. 1. 2018, godz. 14,3o                              

  1. Ogrodowa 1 a – j

  2. Kopernika 10, Poniatowskiego 10 – 7, Kopernika

  3. Kościuszki 1 – 10, Damrota

  4. Ks. Koziełka 76 a, 76 b, Wrzosowa,  Łubinowa

             Poniedziałek, 15. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Mickiewicza 17 – 9

  2. Mickiewicza 1 – 8

  3. Sienkiewicza 36 – 14,  23 – 7

  4. Prusa 13, 4, 2, Sienkiewicza  5 – 1

                   Wtorek, 16. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Słoniny 24 – 18,  27 – 15

  2. Słoniny 3 – 13

  3. Słoniny 2 – 12

  4. Żwirki i Wigury (od końca)

                   Środa, 17. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Dębowa 51 – 1  i  42 – 22

  2. Dębowa 44 – 78  i  53 – 73,  Plater  79 – 59

  3. Plater 1 – 57

  4. Astrów (od początku)

                   Czwartek, 18. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Wyspiańskiego (od początku)

  2. Przemysłowa, Dworcowa 42, 40, 75 – 41 i  110 – 70

  3. Dworcowa 7 – 33 i  30 – 34

  4. Dworcowa 16 – 2  

                   Piątek, 19. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Pocztowa 12 c, b, a

  2. Pocztowa 10 i  12 d

  3. Pocztowa 2, 6, 8 i  11 – 1

  4. Spółdzielcza 10, Pocztowa 4

                    Sobota, 20. 1. 3018, godz. 14,3o 

  1. Spółdzielcza 9, 8

  2. Spółdzielcza 12 b, a, oraz  14  a, b, c

  3. Spółdzielcza 7 a, b  oraz  6  a, b, c

  4. Spółdzielcza 5 – 1

Niedziela, 21. 1. 2018, godz. 14,3o

Kolęda dodatkowa dla tych którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii.