<>

INTENCJE MSZALNE OD 15. 10. – DO 22. 10. 2017 R.

Niedziela – 15.10. 2017

XXVIII Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/ Do Mił. Bożego za + mamę Helenę Janosz.

  700

Do Mił. Bożego za + mamę Rozalię Michalską i ojca chrzestnego Kazimierza Serafin  w 10 rocz. ich śmierci

  830

Przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i potrzebne łaski dla Anieli i Tomasza z okazji 10 rocz. ślubu oraz dary Ducha św. i opiekę Aniołów Stróżów dla ich dzieci.

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Elżbiety Tomanek z ok. 75 rocz. urodz. i dla jej rodziny./TD/

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MP NP. z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i dary Ducha św. dla Wiktorii Jurczyga z okazji 18 rocz. urodzin.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Adelajdy i Bogusława Kijas z ok. 55 rocz. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. oraz o potrzebne łaski dla synów z rodzinami. /TD/

1630

  Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla p. Lidii  z ok. 80 r. urodzin i dla rodziny. /TD/

1930

Do Mił. Bożego za +  Jana Piaskowy w 1 rocz. śmierci, jego rodziców Franciszka i Martę, braci: Edwarda i Józefa, siostrę Zofię i pokrewieństwo.

Poniedziałek – 16.10.

Uroczystość św. Jadwigi Śląskie, głównej patronki Śląska

 700

/Klasztor/ Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Jadwigi Weniger z ok. 75 rocz. urodz. i dla jej rodziny.

 700

Z podziękowaniem Opatrz. Bożej za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie dla Adama i Jakuba i błogosław. Boże dla ich rodzin.

 800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Św. Anny i naszych patronów śś. Cyryla i Metodego w int. małż.                Ody i Tadeusza Połednik z ok. 55 rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże. /TD/

1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. naszych śś. Patronów Cyryla i Metodego w int. ks. Prob. Mirosława z ok. urodzin o Boże błogosław., zdrowie, opiekę Matki Najśw.   i dary Ducha św. .

2

Do Bożej Opatrz. w int. małż. Ewy i Leszka Kamińskich z ok. rocznicy ślubu o błogosław. Boże, zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę Aniołów Stróżów dla ich dzieci.

Wtorek – 17.10.

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

  700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błog. dla małż. Danuty i Michała Kozioł  z okazji 45 r. ślubu  ./TD/

  800

1

Do Mił. Bożego za + męża Kazimierza Gnizda w 1 rocznicę śmierci.

2

Do Mił. Bożego za + + rodziców Halinę i Henryka Fugura, ich syna Stanisława w kolejne rocz. śmierci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + męża Augustyna Nocoń w kolejną rocz. śmierci, jego rodziców, rodzeństwo oraz ++ krewnych z rodzin: Śpiewok, Adamczyk i Curzydło.

2

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla Otylii Matysek w 18 rocznicę śmierci.

Środa –  18.10.

Święto św. Łukasza, ewangelisty

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Alojzego i Florentynę Ośliślok w kolejną rocz. śmierci, Zdzisława Babel w 14 rocz. śmierci oraz ++ z pokrew. Ośliślok i Babel.

 800

1

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla za + + rodziców Agnieszkę i Tomasza Marcisz

2

Do Bożego Mił. za ++ Czesława, Edwarda, Józefa, Teofila Bogdańskich, Lucjana, Władysława, Rozalię Cichy oraz Rudolfa Szolc.

1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. w int. Marii z ok. urodzin, Barbary z ok. 50 rocz. urodz. i w int. Marcina z ok. 25 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski i opiekę z prośbą o błogosław. Boże i dary Ducha św. /TD/

2

Do Bożego Mił. za + Tadeusza Cwajna od rodziny z Trzebini i Żywca.

Czwartek – 19.10.

Dzień powszedni

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ Elfrydę Wenglarzy, jej męża Franciszka, córkę Marię, pokrew. i dusze w cz. cierp.

 

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla rodziny Lampert.

  800

1

Do Mił. Bożego za + Franciszka Tkocz w 4 rocznicę śmierci.

 

2

Do Bożego Mił. za + Andrzeja Hajduk w 30 dzień po śmierci.

1800

1

Przez wstaw. MB Bolesnej w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

2

Do Bożego Mił. za ++ męża Piotra Piecha w 3 rocz. śmierci, rodziców Marię i Józefa Piecha, teścia Maksymiliana Weinstein i dusze w czyśćcu cierpiące.

3

Do Mił. Bożego za + męża Antoniego, brata Władysława i szwagra Gabriela.

Piątek – 20.10.

Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

   700

Do Mił. Bożego za ++Helenę Jachimską w 5 rocz. śmierci, jej męża Wiktora, pokrew. i dusze w czyśćcu cier.

   800

Do Mił. Bożego za ++ ojca Stanisława Rduch w kolejną rocz. śmierci, mamę Marię, braci: Henryka i Andrzeja oraz syna Eugeniusza Nogły.

 1630

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Henryka Kempny w 6 rocz. śmierci, teściów Leona i Jadwigę, ojca Józefa i siostrę Teresę Mikuła, dusze w czyśćcu cierpiące.

 1800

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. Krzysztofa Kroczka z ok. 60 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław., zdrowie i opiekę Matki Najśw. /TD/

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Helenę i Tadeusza Nowak oraz + brata Zygmunta.

Sobota –21.10.

Dzień powszedni

  700

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla p.  Rafała z ok.81 rocz. urodzin ze wspomn. + żony Marii.

  800

1

Do Mił. Bożego za o życie wieczne dla + Franciszka Rakowskiego w 1 rocznicę śmierci.

2

Do Bożego Mił. za ++ brata Krzysztofa Stanka, rodziców Gertrudę i Alfonsa, Adelajdę Lewandowską i Halinę Boćkowską.

 1200

W intencji nowożeńców : Smieja Paweł – Speer Patrycja

 1800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. dla Anny i Mirosława Dyrcz  z ok. 25 rocz. ślubu oraz dary Ducha św. dla synów. /TD/

Niedziela – 22.10. 2017

XXIX Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego o radość życia wiecznego  dla + Anny Wiecheć w 19 rocz. śmierci.

 830

1

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + męża, ojca i dziadka Alfonsa Oleś w 5 rocznicę śmierci.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Lucyny i Stanisława z ok. 30 rocz. ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla syna i córki z rodziną i bliskich krewnych. /TD/

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla Józefa z ok. urodzin ze wspomnieniem. + żony Marii.

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Henriety i Józefa Magnor z ok. 40 rocz. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. oraz o potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami. /TD/

1630

 Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Konrada Kasza oraz Joachima Ledwoń w kolejne rocz. śmierci.

1930

Do Bożej Opatrz. w int. syna Kamila z okazji 40 rocz. urodzin o opiekę Matki Najśw., potrzebne łaski i dary Ducha św.