OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8.10. 2017 – 15.10. 2017

Miłosierny Bóg dba o nas, ofiarowując każdemu dary potrzebne dla życia doczesnego i wiecznego. O nic nie musimy się zbytnio troszczyć. Jeśli ufamy Bogu, Jego pokój napełnia nasze myśli i serca. Musimy jednak być czujni, byśmy nie stali się podobni do winnicy, która pomimo starań gospodarza wydała cierpkie jagody. Albo do niewdzięcznych i przewrotnych rolników, lekceważących swego Pana. Z wdzięcznością przyjmijmy dziś Chrystusa, który przychodzi do nas, aby nas odnowić i nakarmić swoim słowem i Ciałem.

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii (okna).

 

 1. Nabożeństwo różańcowe na „Farskich polach” o godz. 16.00 a w kościele dzisiaj o godz. 15.45.  W dni powszednie o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

 2. Zespół charytatywny prosimy na Mszę św. we wtorek o 18.00. Po Mszy św. spotkanie w salce.

 3. Krąg Biblijny ma spotkanie w środę po Mszy wieczornej.

 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 8.30 do 18.00. Okazja do spowiedzi od 10.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 18.00.

 5. Msza św. szkolna w piątek o godz. 16.30. Od 16.00  okazja do spowiedzi dla klas IV.

 6. Nabożeństwo Fatimskie – ostatnie w roku jubileuszowym – w piątek. Różaniec o 17.15 a o 18.00  msza św. i procesja ze świecami. Serdecznie zapraszamy.

 7. Nabożeństwo przez wstawiennictwo naszych świętych patronów Cyryla i Metodego w sobotę po Mszy św. porannej i w ramach nabożeństwa różańcowego.

 8. Wyjazd zapisanych uczestników na pielgrzymkę do Wilna w piątek o godz. 6.00 z parkingu przy Ratuszu.

 9. Spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników majowej pielgrzymki do św. Rity  dziś o godz.18.00 w salkach.

 10. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać może się każdy kto ukończył 18 rok życia, potrzebny jest PESEL.

 11. Bal Wszystkich Świętych odbędzie się we wtorek  31 października br. Zapisy dzieci w kancelarii do 22 października.

 12. Bóg zapłać za złożoną dziś ofiarę. Przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta w przyszłą niedzielę na budowę kościoła św. Ojca Pio w Tychach – Mąkołowcu.

 

 

„Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.”    

           

                                                                                                                Phil Bosmans