<>

INTENCJE MSZALNE OD 01. 10. – DO 08. 10. 2017 R.

Niedziela – 01.10. 2017

XXVI Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. w int. małż. Soni i Dawida Chruśnik z ok. 1 rocz. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę i błogosław. Boże oraz dla mamy Hanny z ok. urodzin.

  830

Do Opatrz. Bożej w int. rolników naszej parafii jako podziękowanie za zebrane plony z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże dla nich i ich rodzin.

1000

Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę MB NP., zdrowie i błogosław. Boże dla Eugeniusza Wakuluk z ok. 80  rocz. urodz. i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Haliny i Zbigniewa z ok. 35 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla rodziców i dzieci z rodzinami. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw.. w int. Alicji z ok. 60 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę oraz o potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

1630

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej w int. Jolanty i jej córek z rodzinami o opiekę, błogosław. Boże i potrzebne łaski oraz o życie wieczne dla + męża Piotra.

1930

Do Mił. Bożego za + syna Marcina Michniewskiego na pam. urodzin o radość życia wiecznego.

Poniedziałek – 02.09.

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

 700

/Klasztor/ Za ++ dziadków Elżbietę i Michała Bismor, ich dzieci oraz pradziadków i ich 14-cioro dzieci.

 700

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Jana Kot w 11 rocz. śmierci, rodziców Józefę i Stanisława Radłowskich oraz Zofię i Piotra Kot, pokrewieństwo.

 800

1

W intencji Seniorów naszej parafii.

2

Do Mił. Bożego za + Gerarda Pindur w 6 rocznicę śmierci.

1630

 W int. dzieci, rodziców, Sióstr i wychowawców Niepublicznego Przedszkola „Światełko” i Świetlicy          bł. Edmunda Bojanowskiego o błogosławieństwo Boże i opiekę w nowym roku szkolnym.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ ojca Edmunda Radojewskiego w 20 rocz. śmierci, mamę Jadwigę w 4 rocz. śmierci oraz + ich syna Franciszka.

2

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Helenę i Wilhelma Chruśnik, Elżbietę i Wiktorea Wolny, córkę Barbarę Wilk i ++ z pokrewieństwa.

3

Przez wstaw. św. Franciszka w int. Członków III Zakonu Franciszkańskiego.

Wtorek – 03.10.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + Stanisława Gołębiewskiego, jego syna Zdzisława oraz ++ z rodzin Gołębiewski i Hankus.

  800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Joannę Lenża na pam. urodz. ze wspomn. + ojca Pawła oraz ++ z rodzin: Włodarz, Lenża, dusze w czyśćcu cierp.

2

Do Mił. Bożego za + męża, ojca, dziadka i pradziadka Edwarda Kanclerz na pam. urodz., jego rodziców Agnieszkę i Franciszka, teściów Teodozję i Władysława Gil i dziadków z obu stron.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Dorotę Wodniok w 1 rocz. śmierci, jej męża Rajnholda i syna Zbigniewa.

2

Do Bożego Mił. za + Marię Ogan- Gruszczyńską w 2 rocz. śmierci oraz ++ z pokrewieństwa.

Środa –  04.10.

Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Gertrudę i Alfonsa Barchańskich, Waleskę i Ryszarda Śmieja, ciocię Anielę Michalską i kuzyna Eryka Barchański.

 800

1

Do Bożego Mił. za + mamę Magdalenę Muciek w 14 rocz. śmierci ze wspomn. + ojca Stanisława oraz ++ z pokrew. Muciek i Wojtaszek.

2

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Janinę i Mieczysława Stysiek w kolejne rocz. śm, ++ dziadków i pokrew.

3

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Tadeusza Kozień w 30 dzień po śmierci.

1800

1

Do Mił. Bożego za + Wojciecha Krzak w 1 rocz. śmierci o radość życia wiecznego.

2

Do Opatrz. Bożej w int. Wojtka Bernackiego z ok. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę MB NP. i Aniołów Stróżów, zdrowie dla niego i rodziny.

Czwartek – 05.10.

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

  700

Do Bożego Mił. za + mamę Genowefę w kolejną rocz. śm., jej męża Bronisława i syna Zdzisława Krawczyk oraz ++ z rodziny Wróblów.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Marię w 1 rocz. śmierci, ojca Franciszka w 17 rocz. śmierci, ich synową Jolantę, zięcia Eugeniusza, rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

2

Do Bożego Mił. za ++ babcię Franciszkę i dziadka Jana Hankus w kolejne rocz. śmierci oraz ++ krewnych z rodzin: Hankus, Goldman, Rusin, Kwitek, dusze w czyśćcu cierpiące.

1800

1

Do Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

2

Do Bożego Mił. za + brata Stanisława Kaletkę w rocznicę śmierci.

Piątek – 06.10.

Dzień powszedni

   700

Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji parafian i wszystkich darczyńców.

   800

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Beaty i Tomasza z ok. 20 rocz. ślubu oraz z okazji 11 rocz. urodz. syna Bartosza jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże oraz dary Ducha św. dla córki Pauliny. /TD/

 1300

W intencji nowożeńców: Paweł Friebe – Milena Lewantowicz

 1630

Do Opatrz. Bożej w intencji dzieci po wczesnej i I-Komunii św.

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Genowefę Bujoczek w 15 rocz. śmierci, ojca Stefana, brata Stanisława i pokrew.

2

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + męża Wojciecha Gwozdek w kolejną rocz. śm., jego rodziców Marii i Franciszka, rodzeństwa, rodziców Anny i Józefa Górecki i pokrewieństwa.

Sobota –07.10.

Wspomnienie NMP Różańcowej

  700

1

Przez wstaw. MB Różańcowej w int. Członków Żywego Różańca.

2

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Zofię i Alfonsa Kapłanek.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Alfreda Małek w kolejną rocznicę śmierci.

2

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Hildegardę i Alfreda Fiołka oraz dziadków i krewnych z rodziny Fiołka i Godula.

3

Do Mił. Bożego o życie wieczne dla + Franciszka Kramorz w 30 dzeń po śmierci.

 1800

Do Bożego Mił. za + Izydora Bismor, jego dwie żony oraz ++ rodziców i teściów.

Niedziela – 08.10. 2017

XXVII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. Marii Łysiak z ok. 65 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę i zdrowie oraz błog. Boże oraz dla całej rodziny. /TD/

 830

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Dorotę i Alojzego Faber, bratową Łucję, teściów Jadwigę i Jerzego Szendzielorz, dziadków Poliwke, Fabner i dusze w czyśćcu cierpiące.

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Agnieszki i Sylwestra Kalisz z okazji 13 rocz. ślubu i błogosław. Boże dla rodziny.

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Danuty i Leszka z ok. 30 rocz. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. oraz o potrzebne łaski dla córek i syna. /TD/

1630

Do Mił. Bożego za + Zbigniewa Godlewskiego na pam. urodzin ze wspomn. + jego żony Ireny, wnuczki Julii, rodziców, teściów, siostrę i szwagrów.

1930

Do Mił. Bożego za + Annę Szpakowską w 1 rocz. śmierci o radość życia wiecznego dla niej i jej synka Adasia.