<>

INTENCJE MSZALNE OD 24. 09. – DO 01. 10. 2017 R.

Niedziela – 24.09. 2017 XXV Niedziela Zwykła
  700
/Szpital/
  700 Do Mił. Bożego za + Halinę Chruśniki w 1 rocz. śmierci o radość życia wiecznego.
  830 1
Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Henryka Groch w 3 rocz. śmierci, + jego zięcia Jana oraz ++ z pokrewieństwa Groch, Łuczak i Jachymski.
2
Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + ojca Gerarda Plaza w 9 rocz. śmierci i mamy Marty Plaza w 1 rocz. śmierci oraz dla ++ krewnych z rodziny Plaza i Foit.
1000 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże dla Franciszki Parchatko z ok. 96 rocz. urodzin.
1130 1 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Elżbiety i Romana Fogel z ok. 40 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla syna z żoną, córek z mężami i dla wnuków. /TD/
2 Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. w int. Rafała Kała z ok. 40 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę oraz o potrzebne łaski dla żony i dzieci.
1630 O opiekę Aniołów Stróżów i Boże błogosław. dla rocznych dzieci: Zofia Papała, Gabriel Tomala, Mateusz Kuraś, Michał Noskowicz oraz dla dzieci przyjmujących SAKRAMENT CHRZTU ŚW.
1930 Do Mił. Bożego za + Jadwigę Ignacy w 30 dzień po śmierci, + jej męża Szczepana, synów: Roberta i Jana oraz wnuka Krzysztofa.
Poniedziałek – 25.09. Dzień powszedni
 700 /Klasztor/ Do Opatrz. Bożej w int. wnuków i prawnuków o Boże błogosław., dary Ducha św. i opiekę Aniołów Stróżów.
 700 Do Mił. Bożego za + rodziców Henrykę i Stefana Klonowskich w 3 i 28 rocznicę śmierci.
 800
Do Mił. Bożego za + teścia Mieczysława Fiuta, jego żonę Katarzynę, synów: Jana i Longina, córkę Florentynę Tomaszek i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800 1 Do Mił. Bożego za ++ rodziców i teściów Tadeusza i Hildegardę Krauze oraz ++ z rodzin: Krauze. Otrząsek i Jachymski.
2 Do Bożego Mił. za + Mariana Drab w 5 rocz. śmierci ze wspomn. + jego żony Teresy o radość życia wiecz.
3 Do Mił. Bożego za + mamę i babcię Marię Bąkowską w 30 dzień po śmierci.
Wtorek – 26.09. Dzień powszedni
  700 1
Do Mił. Bożego za ++ rodziców Mariannę i Franciszka Ratajczak oraz ++ z rodzin: Ratajczak, Rakoniewski, Hankus i Jośko.
2
Do Bożego Mił. za + Annę Gałęziowską na pam. urodzin oraz ++ jej rodziców chrzestnych.
  800 1
Do Mił. Bożego za + Hermana Horny w kolejną rocznicę śmierci.
2 Do Opatrz. Bożej w int. Rozalki Domaszewicz z ok. 1 rocz. urodzin i chrztu św. o opiekę Matki Najśw. i  Aniołów Stróżów.
 1800 1 Do Opatrz. Bożej w int. ks. Michała z ok. urodzin o Boże błogosław., opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. .
2 Do Bożego Mił. za + Piotra Siadul w kolejną rocz. śmierci, jego rodziców oraz ++ z pokrew. Siadul, Szleger, Skalec i Szymura.
Środa –  27.09. Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezb.
 700 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB NP., zdrowie i błog. Boże dla Mariusza Labza z ok.50 rocz. urodz. oraz dla żony i dzieci./TD?
 800 1
Do Bożego Mił. za + męża, ojca, dziadka i pradziadka Ernesta Zgolik w 3 rocz. śmierci, jego rodziców, siostrę, 2-braci, szwagierkę, 2-szwagrów oraz dziadków z obu stron.
2
Do Bożego Mił. za ++ rodziców Julię i Michała, męża Andrzeja Anzorge, teściów Kazimierę i Stanisława.
1800 1
Do Mił. Bożego za ++ Jadwigę i Stanisława Czerpak, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin: Czerpak, Gliński i dusze w czyśćcu cierrpiące.
2
Do Bożego Mił. za ++ rodziców Elżbietę i Ryszarda Latocha, szwagra Lotara, siostrzenicę Karinę oraz ++ z pokrew. Latocha i Giemza.
Czwartek – 28.09.
Wspomnienie św. Wacława, męcz.
  700 1 Do Bożego Mił za ++ mamę Franciszkę w rocz. śm., ojca Pawła Spojda, męża Henryka, teściów Władysławę i Stefana, siostrę Blandynę i jej męża Henryka, braci: Leona i Jerzego oraz ++ z rodzin: Spojda, Wilkoń, Lubojański, Paprotny, Markiewka, Bryłka i Pijowczyk.
  2 Do Mił. Bożego za + Henryka Liduch w 30 dzień po śmierci o radość życia wiecznego.
  800 1 Do Mił. Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Rzepka w 1 rocznicę śmierci.
  2 Do Bożego Mił. za ++ Gabrielę i Edwarda Kubina w kolejne rocz. śmierci, ojca Franciszka i brata Piotra.
1800 1 Do Mił. Bożego za + Artura Wiercińskiego w 1 rocznicę śmierci.
2 Do Bożego Mił. za + Jerzego Honcek w 30 rocz. śmierci, jego żonę Elżbietę, ich córki: Teresę i Pelagię, zięciów Mikołaja, Eryka i Edwarda, pokrew.
Piątek – 29.09. Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
   700
Do Mił. Bożego za + Janinę Losza w 18 rocznicę śmierci.
   800 1
Do Mił. Bożego za + mamę Annę Wróblewską w 1 rocz. śmierci, ojca Alfonsa Wróblewskiego oraz ++ z rodzin: Waleczek i Wróblewski.
2
Do Bożego Mił. za ++ rodziców Jadwigę i Wacława Latos w 5 rocz. śmierci ze wspomn. + brata Andrzeja, dziadków z obu stron.
 1630
Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar życia z prośbą o opiekę, błogosław. Boże i dary Ducha św. dla syna Adama Polok z ok. 18 rocz. urodzin i córki Katarzyny z ok. 21 rocz. urodz. oraz o potrzebne łaski dla ich mamy z ok. urodzin.
 1800 1 Do Mił. Bożego za + Danielę Wilk w kolejną rocz. śm., rodziców Katarzynę i Stanisława Brzychczyk, pokr.
2 Do Bożego Mił. za + ojca Mieczysława Bociąga w 12 rocz. śmierci oraz ++ krewnych z rodziny Bociąga.
Sobota –30.09.
Wspomnienie św. Hieronima, prezb. I dK
  700 Do Mił. Bożego i Niepokal. Serca Matki Bożej za ++ rodziców Elfrydę i Pawła Balon, krewnych: Zofię i Michała, Piotra Kalnik, Joannę Cieślok, Irenę, Marię i Adolfa Balon.
  800 1 Do Mił. Bożego za + Danutę Kuklewicz w 17 rocz. śmierci oraz ++ z rodziny: Kuklewicz i Dębowskich.
2 Do Bożego Mił. za + męża Ryszarda Sopel oraz ++ siostry: Łucję i Helenę.
3 Do Mił. Bożego za + męża Alfreda Marek na pamiątkę 90 rocz. urodzin.
 1800 1 Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. o śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże o piekę z ok. 20 rocz. śl. Iwony i Artura Łyczak oraz o dary Ducha św. dla córek..
2 Do Opatrz. Bożej w int. Jakuba Ostrowskiego z ok. 16 rocz. urodzin o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św. ze wspomn. + mamy i babci Jadwigi Ostrowskiej na pam. 80 rocz. urodzin.
Niedziela – 01.10. 2017
XXVI Niedziela Zwykła
 700
/Szpital/
 700 Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. w int. małż. Soni i Dawida Chruśnik z ok. 1 rocz. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę i błogosław. Boże oraz dla mamy Hanny z ok. urodzin.
 830
Do Opatrz. Bożej w int. rolników naszej parafii jako podziękowanie za zebrane plony z prośbą o opiekę, błogosławieństwo Boże dla nich i ich rodzin.
1000 Do Opatrz. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę MB NP., zdrowie i błogosław. Boże dla Eugeniusza Wakuluk z ok. 80  rocz. urodz. i potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/
1130 1 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Haliny i Zbigniewa z ok. 35 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla rodziców i dzieci z rodzinami. /TD/
2 Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw.. w int. Alicji z ok. 60 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę oraz o potrzebne łaski dla rodziny. /TD/
1630 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej w int. Jolanty i jej córek z rodzinami o opiekę, błogosław. Boże i potrzebne łaski oraz o życie wieczne dla + męża Piotra.
1930 Do Mił. Bożego za + syna Marcina Michniewskiego na pam. urodzin o radość życia wiecznego.