<>

INTENCJE MSZALNE OD 03. 09. – DO 10. 09. 2017 R.

Niedziela – 03.09. 2017

XXII Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Anny i Jacka z ok. kolejnej rocz. ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla córki Zuzanny.

  830

Do Opatrz. Bożej w int. Działkowców R.O.DZ. „Szyb-Wschód” i R.O. DZ. „im. Ks. Dzierżona” i ich rodzin jako podziękowanie za opiekę i zebrane plony z prośbą o błogosław. Boże ze wspom. ++ działkowców.

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Ireny i Zygmunta z ok. 50 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla synów i córki z rodzinami oraz dary Ducha św. dla wnuków. /TD/

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. Kazimiery Dyrcz z ok. 80 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże na dalsze oraz potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

 

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Stefanii Kwitek z ok. 70 rocz. ur. oraz rodziny syna i bliskich. /TD/

1630

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. Krystyny Urbanek z ok. 80 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże na dalsze oraz potrzebne łaski dla rodziny i Agnieszki. /TD/

1930

Do Mił. Bożego za + brata Tadeusza Morgaś w 2 rocz. śmierci, rodziców Czesławę, Irenę i Michała, bratową Bożenę i szwagra Zenona oraz ++ bliskich krewnych.

Poniedziałek – 04.09.

Dzień powszedni

 700

/Klasztor/ Do Mił. Bożego za + Pawła Zaiczek w 16 rocz. śmierci.

 700

Do Mił. Bożego za + męża Jana Cebula w kolejną rocz. śmierci, ++ rodziców i pokrew. z obu stron.

 800

1

W intencji Seniorów naszej parafii.

2

Do Opatrz. Bożej w intencji dzieci, nauczycieli i katechetów rozpoczynających rok szkolny.

1800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Łucję Pocztowską w rocz. śmierci ze wspomn. + jej męża Albina, córki Marii Tunk oraz ++ dziadków Szendzielorz i Pocztowski.

2

Do Bożego Mił. za + brata Czesława Imbiorskiego oraz ++ jego rodziców i dziadków.

Wtorek – 05.09.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + ojca Antoniego Ostrowskiego w 37 rocz. śmierci. ze wspomn. + mamy Jadwigi.

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Marię Lurka, jej rodziców, braci i siostrę z mężem Józefem oraz Pelagię Szymala i Władysława Drabik.

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego o błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i dary Ducha św. dla syna Adama.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Stefanię Pisula w 6 rocz. śmierci, jej męża Józefa, ich rodziców, szwagrów i siostrzenicę Bożenę, ++ z pokrew. obu stron.

2

Do Bożego Mił. za + Elfrydę Pindur, jej męża Leona, rodziców, synową Ilonę i ++ z pokrew. obu stron.

 

3

Do Mił. Bożego za + Henryka Moszyńskiego w 20 rocz. śmierci oraz ++ nauczycieli L. O. w Knurowie.

Środa –  06.09.

Dzień powszedni

 700

Do Bożego Mił. za + męża Stanisława Bodycha w 7 rocz. śmierci, ++ z pokrew. Spychalski i Bodych.

 800

1

Do Bożego Mił. za ++ teściów Gertrudę i Gerarda Szulc, ciocię Zofię Jegor i jej męża Jerzego.

 

2

Do Mił. Bożego za + mamę Renatę Wilczek w 5 rocz. śmierci oraz ++ z rodzin: Koczy, Czapla i Frącek.

1800

1

Do Mił. Bożego za + syna Piotra Skapczyk na pamiątkę urodzin.

 

2

Do Bożego Mił. za + męża Bernarda Wąsik w 3 rocz. śmierci, ++ rodziców, teściów i pokrew.

Czwartek – 07.09.

Dzień powszedni

  700

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. św. Józefa w int. rodzin Jadwigi i Grzegorza o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz dary Ducha św. i opiekę Aniołów Stróżów dla ich dzieci i całej rodziny.

  800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Elżbietę Pytel w 15 rocz. śmierci, ojca Bronisława, braci: Edmunda i Józefa, szwagrów: Mieczysława i Jana.

 

2

Do Bożego Mił. za + mamę i teściową Renatę Franik w 5 rocz. śm. ze wspomn. + jej męża Alfonsa, syna Andrzeja i siostrę Teresę.

 

3

 Do Mił. Bożego za + Stefanię Czapla od Członków Żywego Różańca.

1800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Haliny Lenża z ok. 70 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

Piątek – 08.09.

Święto Narodzenia NMP

   700

Do Mił. Bożego za + ojca Henryka Rusin w kolejną rocz. śmierci.

   800

Do Mił. Bożego za + Ditera Brachmana w 20 rocz. śm., rodziców, teściów, szwagierkę, ++ krewnych        oraz Małgorzatę Płaszczyk i dusze w cz. cierp.

 1630

1

Do Mił. Bożego za + Anielę Istel w 1 rocz. śmierci ze wspomn. + jej męża Leona i syna Zbigniewa.

2

Do Bożej Opatrz. w int. małż. Marioli i Leszka z ok. 10 rocz. śl. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław.. Boże oraz opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Dorotę Jakubowską w 12 rocz. śmierci oraz ++ z rodzin: Jakubowski, Bobak i Maczel.

 

2

Do Bożego Mił. za + syna Arkadiusza Helman na pam. urodz. oraz ++ z pokrew.: Roszkiewicz, Walczak, Helman i teścia Edwarda.

Sobota –09.09.

Dzień powszedni

  700

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Przemysława z ok. 80 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla żony i córek z rodzinami. /TD/

  800

1

Do Mił. Bożego za ++ syna Marcina Malec na pam. urodzin, Matyldę i Gerarda Szewczyk, Mariannę i Ignacego Malec, dusze w czyśćcu cierp.

 

2

Do Bożego Mił. za + + rodziców Aleksandrę i Józefa Szymańskich, Elfrydę i Edmunda Kroczyk, braci: Krzysztofa i Czesława.

 1800

Do Bożego Mił. za ++ dziadków Elżbietę i Tomasza Miske oraz ++ ich córki: Krystynę i Helenę.

Niedziela – 10.09. 2017

XXIII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Opatrz. Bożej w int. Ewy z ok. 45 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. zdrowie i błogosł. Boże oraz potrzebne łaski dla rodziny, ze wspomnieniem + mamy Marii.

 830

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Eufemię i Franciszka Czernik, ich syna Franciszka, córki: Elżbietę i Hildegardę, dziadków i pokrewieństwo, dusze w czyśćcu cierpiące.

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i zdrowie oraz o łaskę rodzicielstwa dla Anety i Mirosława.

1130

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla małż. Weroniki i Eugeniusza Szymała z ok. 40 rocz. ślubu oraz z ok. 60 rocz. urodzin Eugeniusza i potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

1630

Do Mił. Bożego za + Rudolfa Laksander w 30 dzień po śmierci.

1930

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Ireneusza i Dariusza Rzepa z ok. 50 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla ich rodzin. /TD/