<>

INTENCJE MSZALNE OD 27. 08. – DO 03. 09. 2017 R.

Niedziela – 27.08. 2017

XXI Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za ++ braci: Janusza i Leona Knor oraz Franciszka Staliś i bratową Czesławę.

  830

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Tadeusza Cwajna w 1 rocz. śmierci, ++ z rodzin: Cwajna, Skowron, Cichecki, ++ z pokrewieństwa i znajomych.

1000

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Ryszarda z ok. 70 rocz. urodzin i potrzebne łaski dla rodziny.  /TD/

2

Do Opatrz. Bożej w int. Izabeli i Dominika z ok. 35 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski rodziny.

1130

O opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Malwina Truchlewska, Szymon Iwanek, Zuzanna Czempik, Emilia Brozig oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Mił. Bożego za + Ernesta Porwolik w 30 dzień po śmierci.

Poniedziałek – 28.08.

Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

 700

Do Mił. Bożego za + męża Gerharda Mandalka na pamiątkę urodzin o radość życia wiecznego.

 800

Do Mił. Bożego za + Małgorzatę na pam. urodz., + Irenę oraz rodziców Antoniego i Annę Szaruga.

1800

1

Do Mił. Bożego za + Ernesta Marek w 6 rocz. śmierci, jego++ rodziców, braci i siostry, pokrewieństwo.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla męża Jana z ok. 70 rocz. urodz., potrzebne łaski i dary Ducha św. dla wnuka Tomasza z ok. 18 rocz. urodz. i całej rodziny. /TD/

Wtorek – 29.08.

Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ Kazimierę Ulbach w 2 rocz. śm., jej męża Władysława, syna Edwarda, ++ z pokrew.

2

Do Bożego Mił. za + Piotra Leśniaka w 30 dzień po śmierci.

  800

Do Mił. Bożego za ++ męża Eugeniusza Pistelok w 9 rocz. śmierci, jego rodziców Ludwika i Małgorzatę, braci: Stanisława i Jerzego.

 1800

1

W int. ks. Tomasza jako podziękowanie za posługę w naszej parafii prosząc o Boże błogosław. i opiekę Matki Najśw.

Środa –  30.08.

Dzień powszedni

 700

1

Do Bożej Opatrz. w int. Moniki Kopeć z ok. rocz. urodzin o Boże błogosław., zdrowie i opiekę Matki Najśw.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o wiarę, nadzieję i miłość dla Marii z okazji urodzin.

 800

1

Do Bożego Mił. za + ojca Jana Szulc w 34 rocz. śmierci, mamę Jadwigę i ich zięcia Alfreda Bismor.

2

Do Bożego Mił. za + Halinę Stelmach w 30 dzień po śmierci.

1800

Do Boga Ojca i Aniołów Stróżów w int. Milenki Bednarczyk z ok. 10 rocz. urodzin o opiekę i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla rodziców i rodzeństwa.

Czwartek – 31.08.

Dzień powszedni

  700

1

Do Mił. Bożego za ++ brata Jerzego Spojda w 2 rocz. śm., rodziców Franciszkę i Pawła, siostrę Blandynę i jej męża, brata Leona, teściów, ++ z pokrew. Spojda, Lubojański, Paprotny, Pijowczyk i Markiewka.

 

2

Do Bożego Mił. za + ojca Stanisława Pelc w rocznicę śmierci.

  800

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Mariannę i Mariana, bratanka Kamila, siostrę Irenę, męża Jana, krewnych z obu stron, Huberta Dyrcz i Hermana Kleibert.

1800

1

Do Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii.

2

Do Mił. Bożego za + męża Jerzego Sambok na pam. urodz., jego rodziców, siostrę, brata, szwagra Jerzego Ritau oraz ++ z pokrew. Sambok, Ritu i Machulik.

Piątek – 01.09.

Dzień powszedni

   700

1

Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji parafian i wszystkich darczyńców.

2

Do Mił. Bożego za + Helenę Janosz w 30 dzień po śmierci od sąsiadów z ul. Chopina.

   800

Do Mił. Bożego za + Maksymiliana Wenigera w 30 dzień po śmierci.

 1800

1

Do Mił. Bożego za ++ Mieczysława Szmigel w 40 rocz. śmierci, jego rodziców i rodzeństwo.

2

Do Bożego Mił. za + Ewę Czerny w 9 rocznicę śmierci.

Sobota –02.09.

Dzień powszedni

  700

Przez wstaw. MB Różańcowej w int. Członków Żywego Różańca.

  800

1

Do Mił. Bożego za + mamę Gertrudę Nocoń w kolejną rocz. śmierci.

2

Do Bożego Mił. za + mamę Małgorzatę Rożek w kolejną rocz. śmierci, ojca Józefa, ++ z rodzin: Rożek, Wilczek i brata Jerzego.

3

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosław. Boże dla Celiny i Henryka Piechniczek z ok. 50 rocz. urodzin i dla całej rodziny. /TD/

 1800

Do Bożej Opatrz. w int. Jacka Cyganka z ok. rocz. urodzin o Boże błogosław., zdrowie i opiekę Matki Najśw.

Niedziela – 03.09. 2017

XXII Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Anny i Jacka z ok. kolejnej rocz. ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla córki Zuzanny.

 830

Do Opatrz. Bożej w int. Działkowców R.O.DZ. „Szyb-Wschód” i R.O. DZ. „im. Ks. Dzierżona” i ich rodzin jako podziękowanie za opiekę i zebrane plony z prośbą o błogosław. Boże ze wspom. ++ działkowców.

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błogosław. dla małż. Ireny i Zygmunta z ok. 50 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla synów i córki z rodzinami oraz dary Ducha św. dla wnuków. /TD/

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. Kazimiery Dyrcz z ok. 80 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże na dalsze oraz potrzebne łaski dla rodziny. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Stefanii Kwitek z ok. 70 rocz. ur. oraz rodziny syna i bliskich. /TD/

1630

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w int. Krystyny Urbanek z ok. 80 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże na dalsze oraz potrzebne łaski dla rodziny i Agnieszki. /TD/

1930

Do Mił. Bożego za + brata Tadeusza Morgaś w 2 rocz. śmierci, rodziców Czesławę, Irenę i Michała, bratową Bożenę i szwagra Zenona oraz ++ bliskich krewnych.