<>

INTENCJE MSZALNE OD 13. 08. – DO 20. 08. 2017 R.

Niedziela – 13.08. 2017

XIX Niedziela Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Opatrz. Bożej w int. Stefana z ok. 62 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB NP., zdrowie, dary Ducha św. na kolejne lata życia i błogosław. dla żony i całej rodziny.

  830

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Adelę i Józefa Siwek oraz ++ z pokrew. Różański, Siwek, Perygów i Nowakowski.

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i zdrowie dla Henryka Stypa z ok. 70 rocz. urodzin oraz 47 rocz. ślubu małż. Teresy i Henryka o potrzebne łaski dla całej rodziny.  /TD/

1130

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

1930

Przez wstaw. MB Fatimskiej w int. Ojca św., bpów, kapłanów i czcicieli MB Fatimskiej.

Poniedziałek – 14.08.

Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. I męcz.

 700

Do Mił. Bożego za + Jadwigę Szymura w 3 rocz. śmierci oraz ++ z pokrewieństwa.

 800

1

Do Mił. Bożego za + żonę Gabrielę Lipską w 4 rocz. śmierci, teściową Gertrudę Lipską w 9 rocz. śmierci        i jej męża Tadeusza.

 

2

Do Bożego Mił. za + Wandę Skowron od rodziny Kościelnych.

1800

1

Do Mił. Bożego za + Stefanię Krok, jej męża Józefa, dziadków z obu stron, ciocię Otylię oraz ++ z rodziny Szulc, Mielczarek, Kwak, Kapłanek i Piontek.

 

2

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Gertrudę i Bernarda Golc, brata Jana, teściów Annę i Jana Szyrmel, szwagra Jerzego i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 15.08.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

  700

/Szpital/

  700

Do Bożego Mił. za + mamę Marię Rduch na pamiątkę urodz., ojca Stanisława, braci: Henryka i Andrzeja i syna Eugeniusza Nogły.

  830

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Wiktora Pardubicki w 29 rocz. śm., jego żonę Martę, teściów Paulinę i Ottona Grzomba, szwagra Rajnholda oraz Małgorzatę Grzomba

 1000

Do Bożego Mił. za + męża, ojca i dziadka Zbigniewa Filipiuka w 3 rocznicę śmierci.

 1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego w intencji Parafian.

 

2

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Darii i Mariusza z ok. 5 rocz. śl. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha Św.

 1930

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Ewy i Adama Szczypka z ok. 35 rocz. śl. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże oraz łaskę zdrowia dla taty Henryka./TD/

Środa –  16.08.

Dzień powszedni

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Konrada i Agnieszkę Karwat, syna Jana i synową Gertrudę.

 800

1

Do Mił. Bożego za ++ Eugeniusza Prusik, jego rodziców Antoniego i Bronisławę oraz teściów Bolesława i Stanisławę Skwiot.

 

2

Do Bożego Mił. za + Stefana Bujoczka od rodziny Kania.

1800

1

Do Bożego Mił. za ++ mamę Władysławę, siostrę Janinę, wnuka Wojciecha, ++ z pokrew. i dusze w cz. cierp

 

2

Do Opatrz. Bożej o błogosław. i potrzebne łaski dla mieszkańców ulic: Stokrotki, Chabrowej, Wolności i Jęczmiennej za pomoc i ofiarną pracę przy budowie ołtarza na Boże Ciało.

Czwartek – 17.08.

Uroczystość św. Jacka, kapłana, głów. Patrona archidiec. i metrop. katow.

  700

Do Mił. Bożego za + Piotra Leśniaka od szwagra Józefa z rodziną.

  800

Do Mił. Bożego za ++Kazimierza Pasika, jego córkę Dorotę i syna Krzysztofa, ++ z rodziny Pasik, Hajok i dusze w cz. cierp.

1800

1

Przez wstaw. MB Bolesnej w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

 

2

Do Bożego Mił. o życie wieczne dla + Ireny Przyklenk w 1 rocznicę śmierci.

Piątek – 18.08.

Dzień powszedni

   700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Helenę i Antoniego Lampert, Marię i Karola Złotoś oraz brata Wilibalda i wszystkich ++ bliskich krewnych.

   800

1

Do Mił. Bożego za + ojca i teścia Ludwika Mróz, braci Jana i Bogdana, dziadków z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny Mróz.

 

2

Do Bożego Mił. za + Józefa Szymańskiego w 30 dzień po śmierci.

 1800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże dla Michała z ok. 30 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla Jagody i Michała z ok. 1 rocz. ślubu.

Sobota –19.08.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + mamę Helenę Rusin na pamiątkę urodzin.

  800

Do Mił. Bożego za + męża Henryka Spyra w 1 rocznicę śmierci.

 1200

W intencji nowożeńców: Dominik Roesner – Klaudia Rowińska

 1800

1

Do Mił. Bożego za + żonę, mamę i babcię Cecylię Buczak w 4 rocz. śm., jej rodziców, teściów i  rodzeństwo.

 

2

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. w int. Elżbiety z okazji 45 rocz. urodzin oraz w int. Dariusza z ok. zbliżającej się 50 rocz. urodz. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, błogosław. Boże i zdrowie oraz potrzebne łaski dla ich dzieci i rodziny. /TD/

Niedziela – 20.08. 2017

XX Niedziela Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i zdrowie dla Edeltrauty Stawinoga z ok. 75 rocz. urodzin.  /TD/

 830

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże i zdrowie dla mamy, babci i prababci Marii Bismor z ok. 90 rocz. urodzin       całej rodziny. /TD/

1000

Do Opatrz. Bożej w int. Edyty Kachel z ok. 30 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw. i błogosław. Boże oraz potrzebne łaski i dary Ducha św. dla Bartosza Sawczak z ok. 18 rocz. urodzin.

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosław. Boże dla Łukasza Porady z ok. 25 rocz. urodzin.

 

2

Do Bożej Opatrz. w int. Andrzeja Stelmach z ok. 18 rocz. urodz. jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę i dary Ducha św. oraz błogosław. Boże dla rodziców i siostry.

1300

W intencji nowożeńców: Sebastian Stolarski – Justyna Religa

1930

Do Mił. Bożego za + mamę Zofię Perdek w kolejną rocz. śmierci, rodziców Annę i Stanisława Spodzieja oraz chrzestnego Mieczysława Pawlak.