<>

INTENCJE MSZALNE OD 23. 07. – DO 30. 07. 2017 R.

Niedziela – 23.07. 2017

XVI Niedziela  Zwykła

  700

/Szpital/ Intencja Mszy św. zarezerwowana.

  700

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Herberta Stolfik na pamiątkę urodzin.

  830

Do Opatrz. Bożej w int. Jana z ok. 60 rocz. urodz. jako podziękowanie za odebrane łaski  z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny. /TD/

1000

1

Do Opatrz. Bożej za wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. żony Agnieszki Kalisz o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże z ok. 38 rocz. urodzin i dla całej rodziny.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosław. dla Haliny Widomskiej  z ok. 50 r. urodzin. /TD/

3

W intencji Sióstr: Blandyny, Stefanii, Marianny i Karoli jako podziękowanie za pracę i służbę w klasztorze i naszej parafii prosząc o opiekę Matki Najśw. i potrzebne łaski.

1130

O opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Tymon Kołodziej, Karolina Widera, Natalia Niedźwiecka, Bartłomiej Karcz oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Zofii i Józefa Maślanka z ok. rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski  z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże i potrzebne łaski dla rodziny.

Poniedziałek – 24.07.

Wspomnienie św. Kingi, dz.

 700

Do Mił. Bożego za + żonę Bronisławę Jaworek na pam. 72 rocz. urodzin, ++ z pokrew. i dusze w cz. cierpiące

 800

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię, Weronikę i Józefa Witkoś, braci: Władysława i Kazimierza, siostrzenicę Halinę i jej męża Waldemara Siurek, dziadków i pokrewieństwo.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ mamę Stefanię Szymończyk, jej męża Jana, rodziców, siostrę Halinę, zięcia Andrzeja, Łucję Sławińską oraz ++ z pokrewieństwa Szymończyk, Kinek i Kocur.

2

Do Bożego Mił. za ++ męża Ryszarda Niewiadomskiego, teściów Michała i Stanisławę Niewiadomskich, rodziców Jana i Janinę Ozdoba, ++ z pokrew.

Wtorek – 25.07.

Święto św. Jakuba, Apostoła

  700

Do Mił. Bożego za + mamę Kazimierę Skalmierską w 16 rocz. śmierci ze wspomn. + jej męża Józefa i ++ rodziców z obu stron.

  800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego oraz patronki św. Krystyny z podziękowaniem za otrzymaną przed laty łaskę sakram. chrztu św. z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże i dary Ducha św. dla Krystyny.

 1800

1

Do Mił. Bożego za + Czesława Kowalczyka w 1 rocz. śmierci od żony i córek z rodzinami.

2

Do Bożego Mił. za + Franciszka Kacalskiego w 30 dzień po śmierci od sąsiadów z ul. Sokoła.

Środa –  26.07.

Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Katarzynę i Stanisława Brzychczyk, siostrę Danielę Wilk, dziadków Annę i Maksymiliana Skowronek oraz ++ z pokrew. obu stron.

 800

1

Do Bożego Mił. za ++ mamę Hildegardę Pateropwicz w 30 rocz. śmierci, jej syna Bolesława oraz ++ z rodzin: Cupok, Krawczyk i Masarczyk.

2

Do Mił. Bożego za + Elżbietę Malińską od Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

1800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i św. Anny jako podziękowanie za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Boże dla Anny Żubrowskiej z ok. 65 rocz. urodz. i imienin i dla córek z rodzinami i wnuków. /TD/

Czwartek – 27.07.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za ++ Zofię Jagiełło w 1 rocz. śm., jej córkę Krystynę Piętowską i Andrzeja Ostrowskiego.

  800

Do Mił. Bożego za ++ brata Jerzego Kazula w 10 rocz. śmierci, rodziców Zofię i Stefana, brata Marka i pokr.

1400

W intencji nowożeńców: Szczepaniak Tomasz – Kluczny Monika

1800

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błog. dla małż. Kariny i Franciszka Bismor  z ok. 30 r. ślubu i potrzebne łaski dla córki i synów z żonami ./TD/

Piątek – 28.07.

Dzień powszedni

   700

Do Mił. Bożego za ++ męża Ryszarda Przybyła, rodziców z obu stron i brata Leona.

   800

Do Mił. Bożego za + ojca Jerzego Góreckiego w kolejną rocznicę śmierci.

 1300

W intencji nowożeńców: Kopernik Martin – Popek Angelika

 1800

Do Mił. Bożego za ++ Gertrudę i Jana Jurczyga.

Sobota –29.07.

Wspomnienie św. Marty

  700

Do Mił. Bożego za + ciocię Marię Kroczyk w 1 rocz. śmierci, jej rodziców Antoninę i Mikołaja Kroczyk.

  800

1

Do Mił. Bożego za + brata Józefa Rusin w 18 rocznicę śmierci.

2

Do Bożego Mł. za + Wojciecha Sekułę w 30 dzień po śm., ++ z rodzin: Mazur i Sekuła oraz Dawida Kopiec.

 1800

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Bolesława i Zofię Bonk, męża Stanisława, teściów Rocha i Marię Stolarczyk oraz ++ z pokrewieństwa.

Niedziela – 30.07. 2017

XVII Niedziela  Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego za + ojca i dziadka Jana Promny w 1 rocz. śmierci ze wspomnieniem + mamy Krystyny.

 830

Do Opatrz. Bożej w int. Tadeusza z ok. 75 rocz. urodz. jako podziękowanie za odebrane łaski  z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie na kolejne lata życia i błogosław. Boże dla niego i całej rodziny. /TD/

1000

1

Do Opatrz. Bożej za wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. małż. Grażyny i Pawła Stulik o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże z ok. 11 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla całej rodziny.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. Matki Najśw. w int. Marii Rams i Piotra Gulczyńskiego z ok. 1 rocz. urodzin i przyjęcia sakr. chrztu św. o opiekę Aniołów Stróżów i śś. patronów oraz błogosław. Boże dla Macieja, rodziców i chrzestnych.

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego jako podziękowanie za dar 70 lat istnienia naszego kościoła z prośbą o błogosław. Boże dla duszpasterzy i wszystkich parafian.

2

Za ++ budowniczych, księży i siostry zakonne pracujące w naszej parafii, dobrodziejów i parafian.

1930

Do Mił. Bożego za + Mieczysława Schabowicz w 1 rocz. śmierci, jego żonę Reginę, Mirelę Szopińską, Salomeę i Stanisława Płaczek, Wiktorię i Jana Błaszczyk oraz Iwonę Piaskowską.