<>

INTENCJE MSZALNE OD 25. 06. – DO 02. 07. 2017 R.

Niedziela – 25.06. 2017

 XII Niedziela  Zwykła

  700

/Szpital/

  700

Do Mił. Bożego za + Pelagię Śmieja w 30 dzień po śmierci o radość życia wiecznego.

  830

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błog. dla małż. Aurelii i Mieczysława Wawrzyniak  z ok. 65 r. ślubu i potrzebne łaski dla całej rodziny ./TD/

1000

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB Piekarskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry.

1130

1

Do Chrystusa Najw. Kapłana w int. ks. Marka Burzawy z ok. 25 rocz. święceń prosząc o wszelkie potrzebne łaski w dalszej posłudze kapłańskiej.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błog. dla małż. Marii i Eugeniusza Wakuluk  z ok. 55 r. ślubu i potrzebne łaski dla całej rodziny ./TD/

3

Do Bożej Opatrz. w int. małż. Małgorzaty i Rafała Kała z ok. 15 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz dary Ducha św. dla syna i córki./TD/

1630

O opiekę Aniołów Stróżów dla rocznych dzieci: Henryk Antoni Adamczyk oraz dla dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Św.

1930

Do Mił. Bożego za + ojca Jana Maślanka, jego rodziców i rodzeństwo.

Poniedziałek – 26.06.

Dzień powszedni

 700

Do Mił. Bożego za ++ mamę Olgę Stasiak w kolejną rocz. śmierci, ojca Jerzego oraz ++ z pokrew. obu str.

 800

Do Mił. Bożego za + tatę Wilhelma Nocoń w 11 rocz. śmierci ze wspomn. + jego żony Gertrudy.

1800

Do Mił. Bożego za + syna Krzysztofa Szymoszek na pam. urodz. ze wspomn. ++ rodziców, teściów, siostrę Jolantę i szwagrów.

Wtorek – 27.06.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + ojca Franciszka Wenglarzy w rocz. śmierci ze wspomnieniem + mamy Elfrydy, ich rodziców i rodzeństwo.

  800

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Janinę i Franciszka Mielczarek w rocz. śmierci ojca i na pam. imienin mamy.

 1800

Do Bożej Opatrz. w int. małż. Sabiny i Wojciecha, Agnieszki i Rafała oraz Doroty i Jakuba z okazji kolejnych rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże oraz dary Ducha św. dla ich dzieci.

Środa –  28.06.

Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

 700

Do Mił. Bożego za + Antoniego Wiechuła, rodziców Annę i Franciszka Wiechuła, brata Andrzeja i Annę Skowron.

 800

Do Bożego Mił. za + babcię Marię Lampert w rocz. śmierci, jej męża Józefa, córkę Irenę i zięcia Huberta.

1800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP. i śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry Kroczyk z ok. 40 rocz. urodz. oraz błogosław. dla męża i dzieci.

Czwartek – 29.06.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

  700

Do Mił. Bożego za + Stefanię Bodnar w 3 rocz. śmierci, rodziców Elżbietę i Jana, Janinę i Władysława oraz ++ z pokrew. obu stron.

  800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę dla Jolanty Kopeć z ok. 55 rocz. urodz. i błogosław. dla rodziny. /TD/

 1800

Do Mił. Bożego za ++ mamę Irenę Suliga w 1 rocz. śmierci, jej męża Emila, rodziców Dominiczak, teściów Suliga, zięcia Eugeniusza, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek30.06.

Dzień powszedni

   700

Do Mił. Bożego za + Dorotę Gryglas i ++ z rodziny od sąsiadów z ul. Wieniawskiego.

   800

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. Cyryla i Metodego  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże, zdrowie i opiekę dla Urszuli i Pawła z ok. 60 rocz. ich urodzin oraz potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami. /TD/

 1800

Do Mił. Bożego za + ojca Jana ze wspomn. + mamy Zofii, siostry Michaliny i ++ z rodzin Dzindzio i Strzała.

Sobota –01.07.

Dzień powszedni

  700

Do Mił. Bożego za + brata Antoniego Kapłanek w 4 rocz. śmierci.

  800

Do Mił. Bożego za ++ ojca Władysława Ulbach w 29 rocz. śmierci, Kazimierę i Edwarda Ulbach, ++ z pokrew. Gali, Koczy, Kacprzak i Paprotny.

 1200

W intencji nowożeńców: Kopiec Mariusz – Rozwora Magdalena

 1300

W intencji nowożeńców: Majer Wojciech – Golec Daria

 1800

Do Mił. Bożego za ++ Irenę Biskup w 2 rocz. śmierci, jej męża Lucjana i syna Mariana.

 

Niedziela – 02.07. 2017

XIII Niedziela  Zwykła

 700

/Szpital/

 700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Małgorzatę i Sylwestra Typański, ich córkę Jadwigę, Cecylię i Adama Sgolik, dziadków z obu stron i pokrew.

 830

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Martę i Wiktora Pardubicki na pamiątkę urodzin.

1000

Do Opatrz. Bożej w int. Bartosza Krauze z ok. 40 rocz. urodz. jako podziękowanie za odebrane łaski  z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny.

1130

1

Do Bożej Opatrz. przez wstaw.  śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za odebrane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i Boże błog. dla małż. Elżbiety i Gintera Tomanek  z ok. 50 r. ślubu i potrzebne łaski dla całej rodziny ./TD/

2

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Anny i Korneliusza Kaszek z ok. 40 rocz. ślubu jako podziękowanie za odebrane łaski  z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla nich i całej rodziny. /TD/

3

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. Patronów Piotra i Pawła z okazji 25 rocz. poświęcenia, nadania szybowi III im. Jan i powrót do obchodów święta patronów kopalni  o błogosław. Boże, zdrowie i bezpieczną pracę dla Pracowników kop. „Knurów – Szczygłowice” potrzebne łaski dla rencistów, emerytów i ich rodzin ze wspomnieniem ++ górników.

1930

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MB NP z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, błogosław. Boże i zdrowie dla Róży Kopańskiej z ok. 90 rocz. urodz. i jej męża Henryka. /TD/