<>

INTENCJE MSZALNE OD 16. 04. – DO 23. 04. 2017 R.


Niedziela – 16.04. 2017

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

  700

/Szpital/ Do Mił. Bożego za + Halinę Rejowską od siostry Marianny z rodziną.

  700

Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najśw. i bł. Boże dla Franciszka Gańczorz z ok. 55 rocz. ur. i rodziny.

  830

Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB NP i bł. Boże dla małż. Teresy i Dariusza Sawczuk z ok. 25 rocz. ślubu i syna. /TD/

1000

 Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego w int. Marcina Kopeć z ok. urodzin o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże oraz potrzebne łaski dla żony, syna Jakuba i córki Julii.

1130

1

Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę MB NP i bł. Boże dla małż. Marianny i Tadeusza Bielawskich z ok. 50 rocz. ślubu i 70 rocz. urodz. p. Marianny i dla rodziny. /TD/

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w int. małż. Kazimiery i Zygmunta Świstuń  z ok. 40 rocz. śl. jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., zdrowie i błogosław. Boże dla nich i rodziny. /TD/

1630

W intencji Parafian.

1930

Do Bożego Mił. za + Iwonę Kopiec w 6 rocz. śmierci ze wspomn. ++ rodziców, teściów oraz ++ krewnych z rodzin: Kania, Kopiec, Noszka i Kraka.

Poniedziałek – 17.04.

Poniedziałek Wielkanocny

 700

/Szpital/ Intencja Mszy Św.  zarezerwowana.

 700

Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najśw. i bł. Boże dla Alfreda Chruśnika z ok. 80 rocz. urodz. ze wspomn. + żony Haliny na pam. urodz. /TD/

830

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Elżbietę i Teofila Tomczyk, braci: Mikołaja, Tomasza i Władysława, bratową Mariannę.

1000

1

Do Jezusa Zmartwychwstałego za wstaw. Matki Bożej dziękując za dar życia i zdrowie z ok. 20 rocz. urodzin Błażeja Piszczek prosząc o dalszą opiekę, dary Ducha Św. i błogosław. Boże dla całej rodziny.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. śś. patronów Cyryla i Metodego w int. Alicji z ok. 18 rocz. urodz.. jako podziękowanie za dar życia i odebrane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże i dary Ducha św. dla niej, rodziców i siostry.

1130

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. Matki Najśw. i śś. patronów Cyryla i Metodego w int. ks. Franciszka z ok. urodzin o Boże błogosław. zdrowie i potrzebne łaski.

2

Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata z prośbą o opiekę, zdrowie i bł. Boże dla małż. Marii i Stanisława Krząkała z okazji 50 rocz. ślubu i całej rodziny. /TD/

1630

Przez wstaw. Śś. Cyryla i Metodego i św. Rity w int. Pawła o skuteczne leczenie i powrót do zdrowie.

Wtorek – 18.04.

 Wtorek  Wielkanocny

  700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Bolesławę i Wacława Niemyjskich, ich syna Tadeusza i wnuczkę Małgorzatę.

  800

1

Do Mił. Bożego za + córkę Katarzynę Sałyga w 3 rocz. śmierci o radość życia wiecznego.

2

Do Bożego Mił. za +Władysława Sarzyńskiego w 9 rocz. śmierci, jego rodziców Katarzynę i Marcina, braci: Stanisława i Jana, bratową Anielę, rodziców Anielę i Józefa Halfar, Czesława Rogowskiego, Zofię Czempiel, brata Herberta, Krystynę Szantula, Janusza Karpińskiego i Czesława Rogowskiego.

1800

1

Do Bożego Mił. za ++ Jana Langrzik w 5 rocz. śmierci, jego brata Eugeniusza oraz rodziców z obu stron.

2

Do Mił. Bożego za + Gerarda Pisula w 30 dzień po śmierci.

Środa –  19.04.

 Środa  Wielkanocna

 700

Do Bożego Mił. i Niepokal. Serca Matki Bożej za ++ rodziców Elfrydę i Pawła Balon, krewnych: Zofię, Michała i Piotra Kalnik, Irenę, Marię, Adolfa Balon i Joannę Cieślok.

 800

1

Do Bożego Mił. za + męża Bogdana Szymańskiego w 6 rocz. śmierci, rodziców Franciszka i Salomeę, teściów Małgorzatę i Karola Duda.

2

Do Mił. Bożego za ++ Władysława, Wiktorię i Zofię Rutkowskich.

1800

1

Do Mił. Bożego za ++ syna Zbigniewa w 19 rocz. śmierci, syna Krzysztofa i męża Zygmunta Kaczor.

2

Do Bożego Mił. za + Jerzego Noszka w 4 rocz. śmierci, ojca Pawła Noszka, teściów i ++ z pokrew. obu str.

Czwartek – 20.04.

 Czwartek  Wielkanocny

  700

Do Bożego Mił. za ++ ojca Alfreda Hałas na pam. 100 rocz. urodz., jego żonę Ernę, rodziców, braci oraz rodziców Anielę i Stanisława Socha.

   800

1

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Łucję i Wiktora Pisula, Waleskę i Rudolfa Sosna w kolejne rocz. śmierci.

2

Do Bożego Mił. za + Hildegardę Fojt w kolejną rocz. śmierci ze wspomn. + jej córki Stefanii Zarychta.

  1400

W intencji nowożeńców: Kusiak Rafał – Hofman Magdalena

  1800

1

Przez wstaw. MB Bolesnej w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

2

Do Mił. Bożego za + ojca Jana Smolnik w 40 rocz. śmierci oraz mamę Helenę Smolnik.

Piątek21.04.

Piątek  Wielkanocny

   700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Genowefę i Bolesława oraz brata Zdzisława Krawczyk, teściów Władysławę, Jana i Mariana Wróbel.

   800

Do Mił. Bożego za + mamę Magdalenę Lebek na pam. urodzin o + ojca Wilhelma.

 1630

1

Do Opatrz. Bożej w int. Marty z ok. 12 rocz. urodz. o opiekę Matki Najśw. i Aniołów Stróżów, zdrowie i błogosław. Boże dla rodziców i brata Wojtka.

2

Do Bożej Opatrz. przez wstaw. MB NP. z podziękowaniem za opiekę i odebrane łaski z prośbą o Boże błogosław. i dary Ducha św. dla Agnieszki i Karola z ok. urodzin.

 1800

1

Do Opatrz. Bożej w int. małż. Magdaleny i Marcina z okazji 10 rocz. śl. jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najśw., błogosław. Boże oraz opiekę Aniołów Stróżów dla córki i syna.

2

Do Bożego Mił. za + Agatę Knapik w 25 rocznicę śmierci.

Sobota – 22.04.

 Sobota  Wielkanocna

  700

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Józefa i Władysławę Mrożek oraz o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

  800

1

Do Mił. Bożego za + męża Jerzego Szymańskiego na pam. imienin, ojca Stanisława Kowalczuk i brata Sławomira, dusze w cz. cierp.

2

Do Jezusa Zmartwychwstałego w int. Wiktorii Żaczek z ok. 9 rocz. ur. z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej Wniebowziętej, Aniołów Stróżów oraz dary Ducha św. w dalszym życiu oraz błog. Boże dla niej, rodziców i brata.

 1400

W intencji nowożeńców: Skowron Jerzy – Roszkowska Sylwia

 1800

1

Do Opatrz. Bożej przez wstaw. śś. Cyryla i Metodego z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najśw., zdrowie i bł. Boże dla Teresy Stypa z ok. 65 rocz. ur. i rodziny./TD/

2

Do Mił. Bożego przez wstaw. NMP jako podziękowanie za 18 lat życia Grzegorza Mierzwa z prośbą o dary Ducha św., błogosław. Boże i potrzebne łaski dla rodziców i rodziny.

Niedziela – 23.04. 2017

 II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

 700

/Szpital/ Do Mił. Bożego za + Jana Rejowskiego od córki chrzestnej.

 700

W intencji Parafian.

 830

Do Mił. Bożego za ++ rodziców Łucję  i Pawła Pindur, teściową Gertrudę Szyguła na pam. urodz. oraz ++ ich rodziców, rodzeństwo, teścia i dusze w cz. cierp.

1000

Do Mił. Bożego za + męża, ojca i dziadka Zygmunta Kozerę na pamiątkę urodzin.

1130

1

O błogosław. Boże, opiekę Matki Najśw. i zdrowie dla Zygmunta Pietraszek z ok. 80 rocz. urodzin oraz potrzebne łaski dla córki i wnuczki z rodzinami. /TD/

2

W int. małż. Reginy i Zbigniewa Stach z ok. 20 rocz. ślubu w podziękowaniu Panu Bogu i Matce Najśw. za wszystkie otrzymane łaski prosząc o dalszą opiekę, zdrowie oraz błogosław. Boże dla syna Krzysztofa i całej rodziny.

1630

Do Mił. Bożego za + tatę Czesława Kowalczyka, jego rodziców Mariannę i Piotra, siostrę Janinę, brata Władysława, szwagrów: Henryka Majcherka, Henryka Skawińskiego i Jana Roga.

1930

Do Bożego Mił. za ++ rodziców Emilię i Bernarda Kozłowskich, brata Wiktora i bratową Henrykę.