<>

Plan kolędy na 2016/2017

    Plan odwiedzin duszpasterskich 2016/2017

Piątek, 25. 11. 2016, godz. 15,3o

  1. Spółdzielcza 1 –  5

  2. Spółdzielcza 6, 7

  3. Spółdzielcza 14 c, b, a  i  12 a, b

Sobota, 26. 11. 2016, godz. 14,3o

  1. Spółdzielcza 8, 9

  2. Pocztowa 4,  Spółdzielcza 10

  3. Pocztowa 1 – 11  i  8, 6, 2

  4. Pocztowa 12 d  i  10

Niedziela, 27. 11. 2016, godz. 14,3o 

  1. Pocztowa 12 a, b, c

  2. Dworcowa 2 – 16

  3. Dworcowa 38 – 30  i  35 – 7

  4. Dworcowa 40,42, 70 – 110  i 41 – 75, Przemysłowa

Piątek, 2. 12. 2016, godz. 15,3o

  1. Żwirki i Wigury (od początku)

  2. E. Plater 57 – 1

  3. Astrów (od końca)             

   Sobota, 3. 12. 2016t, godz. 14,3o

  1. Wyspiańskiego (od końca)

  2. E. Plater 72 i  59 – 79,  Dębowa 73 – 53  i  78 – 44

  3. Dębowa 22 – 42  i   1 – 51

  4. Sienkiewicza 1, 3, 5, 2, 4,  i  Prusa

Piątek, 9, 12, 2016, godz. 15,3o

  1. Słoniny 12 – 2

  2. Słoniny 13 – 3

  3. Słoniny 15 – 27  i  18 – 24

Sobota, 10. 12. 2016, godz. 14,3o

  1. Sienkiewicza 7 – 23

  2. Sienkiewicza 6 – 36

  3. Mickiewicza 8 – 1

  4. Mickiewicza 9 – 17

Niedziela, 11. 12. 2016, godz. 14,3o

  1. Ogrodowa 1 od h do a

  2. Ks. Koziełka 133 – 71

  3. Ks. Koziełka 114 – 86

  4. Łubinowa, Wrzosowa, Ks. Koziełka 76 b, 76 a                            

Piątek, 16. 12. 2016, godz. 15,30

  1. Damrota, Kościuszki  10 – 1

  2. Kopernika, Poniatowskiego 7, 10, Kopernika  10

  3. Ogrodowa 2 i – 2 a,  Janty  1 – 3

  Sobota, 17. 12. 2016, godz. 14,3o

  1. Ks.Koziełka 29 – 69 (bez bloków) i Karłowicza 3 – 31

  2. Ks. Koziełka 74 – 42

  3. Ks. Koziełka 43 – 51

  4. Spacerowa, Ks. Koziełka  1 – 25,  Klasztorna

Niedziela, 18. 12. 2016, godz. 14,3o

  1. Ks. Koziełka 4 – 40

  2. Sienkiewicza 29  i 31

  3. Kwitka, Sienkiewicza 40 c, b, a i   38 – 48

  4. Niepodległości 75 – 55 d

Wtorek, 27. 12. 2016, godz. 15,3o

  1. Poniatowskiego 1 – 8,  Miarki

  2. Akacjowa, Chmielna

  3. Moniuszki, Kossak – Szczuckiej,  Brzechwy

  4. Ks. Koziełka 41 – 33

Środa, 28. 12. 2016, godz. 15,3o

  1. Niepodległości 53 – 1

  2. Niepodległości 28 – 10,  Szpitalna  1

  3. Niepodległości 72 – 32

  4. Niepodległości 122 – 74

Czwartek, 29. 12. 2016, godz. 15,3o

  1. Niepodległości 103 – 77

  2. Gryczana 17, 15,  Chabrowa,  Jaśminowa

  3. Sokoła 2 a, b, c

  4. Sokoła 3,  Sokoła  1  c, b, a

Piątek, 30. 12. 2016, godz. 15,3o

  1. Ogana 2 a, b, c

  2. Ogana 2 d,  Broniewskiego  3 – 24

  3. Floriana 2 a, b, c, d  oraz Floriana 4

  4. Floriana 1 d, c, b, a

Poniedziałek, 2. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Wilsona 3 oraz  1 Maja 7 a

  2. Wilsona 9, 5  oraz  1 Maja  7 b

  3. Wilsona 14 c, b, a

  4. Wilsona 16 c, b, a  oraz Wilsona  12 – 4                                        

Wtorek, 3. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Wilsona 15  b, a

  2. Wilsona 18  c, b, a

  3. Szpitalna 22, 20,  Wilsona  21 – 53

  4. Wilsona 36 – 54

Środa, 4. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Wilsona 60 – 96

  2. Wilsona 129 – 55

  3. Wilsona 126 – 98

  4. Matejki 27 – 1,  Grunwaldzka  1 – 23

Czwartek, 5. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Rakoniewskiego 30 e – 2 d

  2. Rakoniewskiego 42 – 36 c

  3. Rakoniewskiego 1 – 41

  4. Ustronie Leśne, Cicha (od końca)

Piątek, 6. 1. 2017, godz. 14,3o

  1. Wzgórze 14 b, 16 b, 28, 28 a, 32,  34  oraz  Polna

  2. Wzgórze 42 – 1

  3. Kard. Hlonda, Wolności  33 – 37,  Jagły  

Sobota, 7. 1. 2017, godz.. 14,3o

  1. Wolności 1 – 17  (bez 11, 11a, 11b, 11e)

  2. Wolności 11, a, b, e,  Pl. Powstańców, Plebiscytowa

  3. Dymka 1 – 63

  4. Dymka 2 – 46

Niedziela, 8. 1. 2017, godz. 14,3o

  1. Wolności 52 – 2

  2. Wolności 49 – 19

  3. Wolności 51 – 95

  4. Wolności 106 – 54

Poniedziałek, 9. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Krasickiego 5 i, j, k, l

  2. Krasickiego 5 e, f, g, h

  3. Krasickiego 5 a, b, c, d

  4. Krasickiego 4, 3

Wtorek, 10. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Krasickiego 2, 1

  2. Reymonta 4, 3

  3. Reymonta 2 , 1

  4. Stalmacha 3, 1

Środa, 11. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Lompy 6 – 2

  2. Wita Stwosza 2, 1

  3. Wita Stwosza 4,  Stalmacha  2

  4. Kochanowskiego, Stalmacha  7

Czwartek, 12. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Szymanowskiego 1 – 26 , Wieniawskiego (od końca)

  2. Puszkina 8, Słowackiego,  Dąbrowskiego  1 – 32

  3. Puszkina 5, 3, 1

  4. Chrobrego, Chopina

Piątek, 13, 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Stokrotki 1 – 23,  Kwiatowa,  Różana

  2. Jęczmienna 3 – 31

  3. Jęczmienna 41 – 65

Sobota, 14. 1. 2017, godz. 14,3o

  1. 1 Maja 19 – 11  oraz  6 – 2

  2. 1 Maja 8 – 40

  3. Paderewskiego 1 – 36

  4. Mieszka I 7 e,  9 e

Niedziela, 15. 1. 2017, godz. 14,3o

  1. Mieszka I 9 b,  9 a

  2. Mieszka I 9 d,  9 c

  3. Mieszka I 7 b,  7 a

  4. Mieszka I 7 d,  7 c

Poniedziałek, 16. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 5 b,  5 a

  2. Mieszka I 5 d,  5 c

Wtorek, 17. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 3 e,  5 e

  2. Mieszka I 3 b,  3a

Środa, 18. 1. 2017, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 3 c,  3 d

  2. Mieszka I 1 a,  1 b

Niedziela, 22. 1. 2017, godz. 14,3o

 

Kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie.   Zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii.